Huawei Mate 20 Pro smartfonem roku, a Xiaomi marką roku w plebiscycie Tech Awards 2018

Tomek Czech   13 grudnia 2018

Wczoraj ogłoszono wyniki Tech Awards 2018 – plebiscytu technologicznego organizowanego przez Ringier Axel Springer Polska. Niekwestionowanymi triumfatorami zostali Huawei, Samsung oraz Xiaomi.

berrolia

Tytuł smartfona roku przypadł Huawei Mate 20 Pro. Drugie miejsce zajął Samsung Galaxy S9+, a trzecie Huawei P20 Pro.

Laptop od Huawei – MateBook X Pro zajął trzecie miejsce w kategorii “Laptopy i tablety”.

W kategorii “Usługi i aplikacje” zwyciężył Android 9.0 Pie.

W kategorii “Gadżet roku” drugie miejsce zajął zegarek Galaxy Watch, a w kategorii “AGD” drugie miejsce przypadło pralce Samsung QuickDrive.

Samsung zgarnął też dwa pierwsze miejsca w kategorii “TV i audio”.

Prestiżową kategorię “Marka roku” wygrało Xiaomi. Drugie miejsce przypadło Samsungowi, a trzecie Huawei.

W żadnej kategorii na żadnym miejscu podium nie znalazł się sprzęt Apple.

Komentarz redakcji ThinkApple: konsekwencja i wytrwałość w podążaniu własną ścieżką, stosowaniu oryginalnych, innowacyjnych rozwiązań popłaca. Zwyciężyły firmy, które nie idą utartymi szlakami, opierają się pokusie kopiowania pomysłów innych firm, stawiają na oryginalny dizajn i nietuzinkowe rozwiązania. Firmy, które zamiast wydawać setki milionów dolarów na marketing, wolą inwestować w ciężką, codzienną pracę nad udoskonalaniem każdego aspektu swoich produktów tak, żeby doprowadzić je do perfekcji. Firmy, które nie walczą o to, żeby wprowadzić dany produkt na rynek jako pierwsze, lecz skupiają się na tym, żeby zrobić go dobrze. To właśnie one stanowią teraz awangardę myśli technologicznej. Serdecznie gratulujemy!

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: