Huawei Mate 20 Pro smartfonem roku, a Xiaomi marką roku w plebiscycie Tech Awards 2018

Tomek Czech   13 grudnia 2018

Wczoraj ogłoszono wyniki Tech Awards 2018 – plebiscytu technologicznego organizowanego przez Ringier Axel Springer Polska. Niekwestionowanymi triumfatorami zostali Huawei, Samsung oraz Xiaomi.

berrolia

Tytuł smartfona roku przypadł Huawei Mate 20 Pro. Drugie miejsce zajął Samsung Galaxy S9+, a trzecie Huawei P20 Pro.

Laptop od Huawei – MateBook X Pro zajął trzecie miejsce w kategorii “Laptopy i tablety”.

W kategorii “Usługi i aplikacje” zwyciężył Android 9.0 Pie.

W kategorii “Gadżet roku” drugie miejsce zajął zegarek Galaxy Watch, a w kategorii “AGD” drugie miejsce przypadło pralce Samsung QuickDrive.

Samsung zgarnął też dwa pierwsze miejsca w kategorii “TV i audio”.

Prestiżową kategorię “Marka roku” wygrało Xiaomi. Drugie miejsce przypadło Samsungowi, a trzecie Huawei.

W żadnej kategorii na żadnym miejscu podium nie znalazł się sprzęt Apple.

Komentarz redakcji ThinkApple: konsekwencja i wytrwałość w podążaniu własną ścieżką, stosowaniu oryginalnych, innowacyjnych rozwiązań popłaca. Zwyciężyły firmy, które nie idą utartymi szlakami, opierają się pokusie kopiowania pomysłów innych firm, stawiają na oryginalny dizajn i nietuzinkowe rozwiązania. Firmy, które zamiast wydawać setki milionów dolarów na marketing, wolą inwestować w ciężką, codzienną pracę nad udoskonalaniem każdego aspektu swoich produktów tak, żeby doprowadzić je do perfekcji. Firmy, które nie walczą o to, żeby wprowadzić dany produkt na rynek jako pierwsze, lecz skupiają się na tym, żeby zrobić go dobrze. To właśnie one stanowią teraz awangardę myśli technologicznej. Serdecznie gratulujemy!

Zagłosuj na “Gadżet roku 2018” i wygraj atrakcyjne nagrody!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: