iWalk Watchman (MFi) w kosmicznie obniżonej cenie – standardowe „wietrzenie magazynów” przy tej promocji to letnia mżawka

Dawid Olczak   28 grudnia 2018

Watchman to jeden z naszych najpopularniejszych powerbanków od początków powstania ThinkStore. Jego sprzedaż na świecie została brutalnie przerwana przez braki magazynowe producenta. Dziś Watchman jest praktycznie niedostępny w Europie i poza nią. Wielu z Was dzwoniło i pisało do nas z pytaniem o to, czy i kiedy produkt znów pojawi się w naszej ofercie. Znalezienie ostatnich sztuk Watchmana było prawie niemożliwe do zrealizowania, ale postanowiliśmy podjąć wyzwanie!

berrolia

Watchmen powrócił – Watchmen odchodzi

Około miesiąc temu udało nam się sprowadzić około 200 sztuk Watchmana. Dziś na naszym magazynie zostało jedynie trzydzieści egzemplarzy, które z pewnością bardzo szybko znalazłyby nowych właścicieli nawet w standardowej cenie.

Jednak koniec roku trzeba zakończyć z przytupem! Dlatego zrobiliśmy coś, czego z ekonomicznego punktu widzenia właściwie nie nie powinniśmy robić, ale…

Obniżyliśmy cenę Watchmana aż o 140 zł! Tylko do końca roku, bez żadnego haczyka, bez żadnej ściemy!

iWalk Watchman – powerbank inny niż wszystkie

iWalk Watchman to wyjątkowy powerbank z wbudowaną ładowarką magnetyczną, dzięki której bezprzewodowo naładujemy Apple Watcha każdej generacji (z serii od 0 do 4, sprawdziliśmy własnoręcznie). Posiada również wbudowany kabel Lightning, za pomocą którego naładujemy iPhone’a czy iPada. Oba urządzenia – Apple Watcha i iPhone’a lub iPada możemy oczywiście ładować jednocześnie.

Watchman posiada też standardowy port USB, przez który możemy ładować każde inne urządzenie.

Bateria 10000 mAh

Powerbank jest wyposażony w nowoczesną baterię litowo-polymerową o pojemności 10000 mAh. Pozwala to na około 12 pełnych naładowań Apple Watcha i 3 pełne naładowania iPhone’a.

Pass-Through

Urządzenie ma też wsparcie dla technologii Pass-Through, dzięki czemu możemy jednocześnie ładować sam powerbank, jak i Apple Watcha oraz iPhone’a czy iPada. To z kolei daje nam gwarancję, że powerbank będzie naładowany i gotowy do użycia zawsze, gdy będziemy go potrzebować.

Inteligentny układ scalony

Zaawansowany układ scalony jest nie tylko bezpieczniejszy, ale również poprawia konwersję ładowania i stabilizuje napięcie rozładowania. Jest bardziej wytrzymały niż w przypadku uniwersalnych powerbanków i może wydłużyć żywotność baterii urządzeń, które ładujemy za pomocą Watchamana.

Certyfikat MFi

iWalk Watchman posiada certyfikat MFi, aby zapewnić bezpieczeństwo i maksymalną zgodność ze wszystkimi urządzeniami Apple.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego wyjątkowego powerbanka, przeczytajcie moją szczegółową recenzję. Dowiecie się z niej również, dlaczego nie potrafimy wybierać powerbanków pod swoje indywidualne potrzeby.

Promocja

Tylko do końca roku iWalk Watchman będziecie mogli kupić w cenie, o której nigdy wcześniej nawet nie marzyliście – standardowa cena powerbanka wynosi 439 zł, jednak my obniżyliśmy ją aż do 299 zł!

Uwaga: promocja obowiązuje tylko do końca roku, czyli do 31.12.2018 do północy lub do wyczerpania zapasów!

Zobacz i kup w ThinkStore

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: