Nowatorskie usługi HomeKit w ThinkStore – stworzymy Twój inteligentny dom za Ciebie! Jesteśmy pierwsi w Polsce i prawdopodobnie pierwsi na świecie

Dawid Olczak   4 lutego 2019

Jak będzie wyglądać przyszłość? Każdy z nas na pewno wielokrotnie zadał sobie takie pytanie. Ale czy na pewno wiemy, jak wygląda teraźniejszość? Bo kiedy szeroko otworzymy oczy i rozejrzymy się wokół siebie, bardzo szybko może okazać się, że przyszłość już tu jest.

Inteligentny dom to jeden z takich przykładów. Gdy większość z nas rano mówi „dzień dobry”, odpowiada nam takim samym przywitaniem inny z domowników. Ewentualnie miauknięcie kota czy szczeknięcie psa. Jednak gdy niektórzy powiedzą „dzień dobry”, odsłaniają się rolety, włącza ogrzewanie, ulubione radio, a ekspres zaczyzna zaprzać kawę.

Od dzisiaj możemy Ci pomóc stworzyć taki inteligentny dom pod Twoim dachem – zdalnie skonfigurujemy Twoje urządzenia, zautomatyzujemy je, rozwiążemy wszystkie problemy i odpowiemiemy na wszystkie Twoje pytania związane z HomeKit.

W ThinkStore uruchamiamy dwie nowe usługi: konsultacje HomeKit i automatyzacje HomeKit.

Oczywiście wszystkie niezbędne akcesoria z HomeKit już od dawna możecie u nas kupić.

berrolia

ThinkStore i HomeKit

Rozwiązania inteligentnego domu fascynują nas od bardzo dawna. Oczywiście w centrum naszego zainteresowania jest platforma smart home stworzona przez Apple – HomeKit. Moje mieszkanie jest naszpikowane akcesoriami wspierającymi tę technologię (mam ich prawie 100), na łamach ThinkApple możecie śledzić moje przygody związane z życiem w inteligentnym domu.

Już dziś bez żadnych przeszkód możesz bezpiecznie i wygodnie zautomatyzować oświetlenie, ogrzewanie czy jakiekolwiek urządzenie RTV/AGD znajdujące się w Twoim mieszkaniu. Kamery, czujniki ruchu, otwarcia drzwi i okien, czadu czy dymu mogą całymi dniami czuwać nad Twoim bezpieczeństwem zapewniając Ci spokój ducha.

Niestety wiele osób, choć słyszało o HomeKit, nie zdecydowało się na zakup inteligentnych urządzeń z obawy, że nie poradzą sobie z ich instalacją, konfiguracją czy automatyzacją.

Dlatego postanowiliśmy, jako pierwsi w Polsce i być może jako pierwsi na świecie, udostępnić Wam dwa pakiety usług związanych z HomeKit – od dzisiaj możemy Wam pomóc stworzyć własny inteligentny dom.

HomeKit – Konsultacje

Konsultacja z ekspertem, w czasie której odpowie on na wszystkie Twoje pytania związane z technologią HomeKit i jej działaniem w praktyce. Może Ci pomóc w podłączeniu i konfiguracji Twoich urządzeń lub nawet sam je skonfigurować (zdalnie, online). Podpowie jak poprawnie budować sceny i zarządzać całą siatką urządzeń na co dzień. Pomoże Ci też rozwiązać wszystkie problemy napotkane w czasie użytkowania sprzętu.

Jednym słowem – możesz o HomeKit nie wiedzieć niczego, a my pomożemy Ci zdalnie wszystko poprawnie zaprojektować i skonfigurować.

HomeKit – Automatyzacje

Usługa przeznaczona dla osób, które zamierzają kupić lub już posiadają w mieszkaniu kilka, bądź kilkanaście urządzeń HomeKit i chcą je poprawnie zautomatyzować.

Masz w planach zautomatyzowanie oświetlenia w salonie czy całym domu, chcesz zautomatyzować swój ekspres do kawy, ogrzewanie, lampkę nocną, telewizor…, jednak nie wiesz, jak wykonać to prawidłowo?

W ramach usługi „HomeKit – automatyzacje” wykonamy za Ciebie w 100% zdalnie wszystkie automatyzacje, które tylko przyjdą Ci do głowy. Podpowiemy Ci też, jakie automatyzacje można stworzyć dysponujac sprzętem, który posiadasz. Ty w tym czasie możesz wygodnie siedzieć na kanapie i obserwować, jak Twoje analogowe mieszkanie zmienia się na Twoich oczach w inteligentny dom.

Aby każdy mógł zautomatyzować swoje mieszkanie

Inspiracją do stworzenia usług HomeKit było dla nas lawinowo narastające zainteresowanie tematem inteligentnego domu w Polsce. Akcesoria z HomeKit to jedna z najpopularniejszych kategorii w ThinkStore. Jesteśmy jednak świadomi, że nie każdy jest w stanie poradzić sobie samodzielnie z konfiguracją czy automatyzacją urządzeń. Cel, który nam przyświeca to „Inteligentny dom dla każdego”. Nieważne ile masz lat, jaki jest poziom Twojej wiedzy na temat technologii HomeKit. Chcemy, abyś Ty również mógł się cieszyć inteligentnym domem, tak jak my robimy to na co dzień!

Wszystkie nasze usługi związane z HomeKit znajdziesz tutaj!

PROMOCJA na start!

Postanowiliśmy do końca lutego obniżyć ceny naszych nowych usług. Chcemy, żeby każdy z Was mógł przekonać się na własnej skórze, jak znacząco pomogą one poprawić Wam komfort użytkowania urządzeń HomeKit.

Jeśli nie potrzebujesz skorzystać z pakietu usług w najbliższym czasie, ale wiesz, że w przyszłości będzie Ci potrzebna nasza pomoc pamiętaj, że usługi HomeKit możesz wykorzystać przez rok od daty ich zakupu. Nie czekaj i kup usługę już dziś w promocyjnej cenie, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na.. dodatkowy sprzęt HomeKit.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: