iPhone SE 2 na nowym wideo

Tomek Czech   13 lutego 2019

Jesteśmy już prawie pewni, że najbliższa konferencja Apple odbędzie się 25 marca, i że firma z Cupertino zaprezentuje na niej swój nowy subskrypcyjny serwis informacyjny. Czy pokaże też jakieś nowy sprzęty? Jest na to szansa, choć nie powinnismy się spodziewać fajerwerków. Bliskie zeru są też szanse na to, że Apple zaprezentuje podczas konferencji (i w ogóle w najbliższej przyszłości) iPhone’a SE 2.

A szkoda, bo bez wątpienia byłby to rynkowy hit.

berrolia

iPhone SE 2

Zwłaszcza, jeśli wyglądałby tak, jak na najnowszej wizualizacji stworzonej przez Gunho Lee dla kanału ConceptsiPhone.

Widoczny na wideo iPhone SE 2 ma oczywiście znaną i lubianą konstrukcję z ostrymi krawędziami, ekran edge-to-edge z notchem, system rozpoznawania twarzy Face ID i szklaną obudowę umożliwiającą ładowanie bezprzewodowe.

Twórca renderów realistycznie podszedł do sprawy i umieścił w SE 2 pojedynczą kamerę – na podwójna w tak małej obudowie raczej nie byłoby miejsca.

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: