Ming-Chi Kuo: w 2019 Apple wprowadzi na rynek nowego MacBooka Pro z ekranem 16”, monitor 6K 32” i nowego Maca Pro

Tomek Czech   18 lutego 2019

Oprócz informacji o nowych iPhone’ach, analityk Ming-Chi Kuo podał dzisiaj również kilka szczegółów dotyczących nowych Maców, które Apple wprowadzi na rynek w tym roku.

berrolia

Nowy MacBook Pro (2019)

Według Kuo, nowy MacBook Pro będzie miał wygląd inny niż obecne modele i będzie dostępny w wersji z większym ekranem – o przekątnej między 16 a 16,5 cala.

Kolejną nowością ma być to, że 13-calowe modele MacBooka Pro będzie można wyposażyć w 32 GB RAM. Obecnie maksymalna ilość RAM dla modeli 13” to 16 GB.

Nowy Mac Pro (2019)

Apple obiecało wprowadzić na rynek nowego Maca Pro w 2019 r. i zdaniem Ming-Chi Kuo firma dotrzyma terminu. Według analityka, do najpotężniejszego Macs w ofercie Apple będzie można łatwo dodawać nowe komponenty – potwierdzają się wcześniejsze doniesienia, że będzie to konstrukcja modułowa.

Nowy monitor od Apple

Potwierdzają się też inne doniesienia – że po nie do końca udanym eksperymencie ze współpracą z LG, Apple stworzy swój własny monitor przeznaczony do pracy z Makami, zwłaszcza z nowym Makiem Pro.

Według Kuo, będzie to 31,6-calowy monitor 6K.

Przeczytaj też: Apple to czysty marketing, czy coś więcej? Opowiem Ci, czym jest dla mnie Apple

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: