Najnowsze produkty mophie już dostępne w ThinkStore

Dawid Olczak   18 lutego 2019

Firma mophie nie bez przyczyny jest uważana za markę premium: najlepsze materiały, świetne wykonanie, dbałość o najmniejszy szczegół – to tylko niektóre elementy, które złożyły się na ogromny sukces mophie. Kilkukrotnie miałem również okazje przekonać się na własnej skórze jak świetne są to urządzenia (testowałem m.in. powerstation XXL USB-C i ładowarkę wireless charging station), dlatego ogromnie ciesze się, że do oferty ThinkStore właśnie trafiło kilka nowych urządzeń tego producenta.

berrolia

mophie Powerstation – powerbank ze złączem Lightning

mophie Powerstation to stylowy i elegancki powerbank, który został wykonany z aluminium. Jego smukła konstrukcja i kompaktowa obudowa mieszcząca w sobie ogniwo o pojemności 5050mAh, pozwala na wygodne przechowywanie i przenoszenie urządzenia w kieszeni spodni lub damskiej torebce.

mophie Powerstation to powerbank, który dzięki wyposażeniu go w złącze Lightning służce do ładowania urządzenia, świetnie nadaje się dla każdego użytkownika sprzętów z nadgryzionym jabłkiem. Powerbank posiada również dwa wejścia USB-A, którymi możesz ładować dwa urządzenia w tym samym czasie. Dodatkowo, wbudowane diody LED poinformują Cię o aktualnej ilości energii w akumulatorze.

Powerbank jest dostępny w ThinkStore w trzech kolorach:

mophie Powerstation PD XL – powerbank ze złączem USB-C PD

Dzięki mophie Powerstation PD XL naładujesz swojego iPhone’a nawet 2,5-krotnie szybciej. Powerbank o pojemności 6700 lub 10050 mAh posiada wystarczająco dużo energii, aby dodać Twojemu smartfonowi kolejne 23 – 35 godzin pracy.

mophie Powerstation PD został wyposażony w dwa wbudowane porty: USB-C oraz USB-A. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli ładować dwa urządzenia jednocześnie (np. iPhone’a i iPada). Akumulator, który został wbudowany w urządzenie, możemy również szybko naładować przez wbudowany port USB-C 15 W.

Powerbank mophie Powerstation PD XL jest dostępny w dwóch wersjach:

mophie Charge Stream Vent Mount – uchwyt samochodowy z ładowaniem bezprzewodowym

Dzięki mophie Carge Stream Vent Mount naładujesz iPhone’a w swoim samochodzie całkowicie bezprzewodowo. Ładowarka potrafi dostarczyć energię z mocą do 10W. Urządzenie zostało oczywiście zoptymalizowana do używania z najnowszymi urządzeniami Apple.

Uchwyt mophie posiada regulowane zaciski, a jego powierzchnia została pokryta antypoślizgowym materiałem, który zapewni bezpieczeństwo Twojemu urządzeniu. Ergonomiczna konstrukcja urządzenia ułatwia korzystanie z uchwytu podczas jazdy, za pomocą jednej ręki.

Akcesoria dołączone do zestawu pozwolą na montaż urządzenia w dowolnym miejscu: na desce rozdzielczej lub kratce nawiewu.

mophie Charge Stream Vent Mount – zobacz w ThinkStore

mophie Juice Pack Air – obudowa z baterią do iPhone’a X/Xs

mophie Juice Pack Air to wyjątkowo elegancka obudowa ochronna do iPhone’a X/XS z wbudowaną baterią o pojemności 1720 mAh, dzięki której osiągniesz do 30h łącznej pracy urządzenia.

Wytrzymała zewnętrzna powłoka obudowy zapewnia solidną ochronę iPhone’a przed upadkami i zarysowaniami, a umieszone diody LED wskazują poziom naładowania baterii.

Urządzenie jest cieńsze i lżejsze od poprzednich wersji, a dodatkowo zostało wyposażone w funkcję ładowania bezprzewodowego.

mophie Juice Pack Air – zobacz w ThinkStore

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Produkty Apple w super cenach

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: