EKG w kolejnych krajach, nowe iPady i iPod touch, premiera AirPower i nowych AirPods jeszcze przed wakacjami – raport Ming-Chi Kuo

Tomek Czech   19 lutego 2019

Oprócz kilku szczegółów o tegorocznych iPhone’ach i Macach, analityk Ming-Chi Kuo przekazał w swoim raporcie informacje o planach Apple względem kilku innych produktów – iPadów, Apple Watcha, AirPodsów, AirPower i iPoda touch.

berrolia

AirPower i nowe AirPods

Według Kuo, zarówno nowe AirPodsy, jak i podkładka ładujaca AirPower pojawią się w sprzedaży jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Nowy model słuchawek bezprzewodowych AirPods ma mieć ulepszony moduł Bluetooth i ładowane bezprzewodowo etui.

Apple Watch Series 5

Analityk przewiduje, że funkcja EKG, która obecnie jest dostepna jedynie w Stanach Zjednoczonych trafi do innych krajów (być możę dopiero jesienią, wraz z premeirą Apple Watch Series 5).

Apple ma też wprowadzić na rynek nowy model swojego zegarka z ceramiczną kopertą.

Nowe iPady

Analityk twierdzi, że niedługo w sprzedazy pojawi się kolejna wersja budżetowego iPada – wielkość ekranu ma wzrosnąć z 9,7” do 10,2”.

Na półki sklepowe mają też w tym roku trafić dwa nowe modele iPada Pro (prawdopodobnie 11” i 12,9”) oraz iPad mini 5. Kuo nie podaje na razie żadnych szczegółów na temat nowych tabletów z Cupertino, poza oczywistą konstatacją, że wszystkie będą posiadały nowe, lepsze procesory.

iPod touch 2019

Ming-Chi Kuo potwierdza wcześniejsze doniesienia, że w 2019 r. Apple zaprezentuje nowy model iPoda touch.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: