Dołącz do największej grupy HomeKit w Polsce – ThinkApple HomeKit

Dawid Olczak   13 kwietnia 2019

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z HomeKit i nie wiesz, w jakie urządzenia warto zainwestować, aby maksymalnie wykorzystać potencjał inteligentnego domu? A może lubisz eksperymentować, tworzyć własne urządzenia i szukasz miejsca, w którym możesz podzielić swoimi pomysłami? To wszystko i wiele, wiele więcej znajdziesz w naszej grupie ThinkApple HomeKit – największej grupie poświęconej HomeKit w Polsce!

berrolia

ThinkApple HomeKit

Grupa ThinkApple HomeKit powstała, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż wielu z Was potrzebuje pomocy w wielu aspektach związanych z inteligentnym domem, zwłaszcza na początku swojej przygody ze smart home. Dobór odpowiednich urządzeń, konfiguracja, automatyzacje, instalacja – to tylko niektóre z aspektów, które chętnie są przez Was poruszane w naszej grupie.

Oczywiście mamy również całkiem pokaźne grono osób, których wiedza i doświadczenie znacznie wykraczają poza średnią. Świetnym przykładem może tu być jeden z administratorów naszej grupy, Jaromir Kopp, który projektuje własne urządzenia HomeKit i nie stroni od dzielenia się zdobytą wiedzą. Wiele innych osób posiada już w tym temacie wiedzę ekspercką.

Jednak grupa ThinkApple HomeKit to nie tylko Jaromir, ja czy kilkoro innych pasjonatów. Jest nas już ponad tysiąc! Tysiąc osób, które bardzo aktywnie pomagają sobie wzajemnie rozwiązywać wiele problemów.

Dlatego chcieliśmy wszystkim naprawdę gorąco podziękować za to, że wspólnie udało nam się zbudować tak świetną społeczność! Mamy nadzieję, że będziecie ją z nami rozwijać dalej.

Dlatego serdecznie zapraszamy nowe osoby. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z HomeKit lub szukasz miejsca, w którym zdobędziesz jeszcze większą wiedzę, niż już posiadasz, koniecznie przyłącz się do grupy ThinkApple HomeKit.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Miłośnik dobrej muzyki i książek fantasy, wieczny optymista od dziewięciu lat nieprzerwanie podróżujący po kraju.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: