Raport: Apple wprowadzi na rynek odświeżoną wersję iPhone’a 8

Tomek Czech   17 kwietnia 2019

Economic Daily News podaje dzisiaj, że Apple planuje wprowadzenie na rynek odświeżonej wersji iPhone’a 8. Telefon miałby trafić do sprzedaży w marcu 2020 r.

berrolia

Nowy iPhone 8

Według informatorów, odświeżony iPhone 8 będzie wyposażony w najnowszy procesor A13, podstawowa wersja ma mieć dysk o pojemności 128 GB, a ceny będą się zaczynały już od 649 dolarów.

Do wnętrza telefonu ma trafić wiele innych, nowych komponentów (m.in. całkowicie przeprojektowana płyta główna), ale wygląd ma się nie zmienić – będzie to dalej ta sama konstrukcja z ekranem LCD 4,7”, szerokimi ramkami i Touch ID. Tylna kamera nadal będzie pojedyncza.

Zdaniem Economic Daily News, nowy iPhone 8 miałby powalczyć o udziały w rynku smartfonów tańszych niż te z segmentu ultra-premium ($800+), czyli tego, w którym mieszczą się flagowce z Cupertino.

Obecnie Apple sprzedaje iPhone’a 8 za 599 dol. (2979 zł) w podstawowej wersji 64 GB.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: