Tak ma wyglądać następca iPhone’a XR (wideo)

Tomek Czech   8 maja 2019

Wiemy, że tegoroczne flagowe iPhone’y (następcy modeli XS i XS Max) mają być wyposażone w potrójną tylną kamerę. Od dawna pojawiają się doniesienia, że następca iPhone’a XR będzie posiadał tylną kamerę z dwoma obiektywami. Potwierdził to dzisiaj znany leaker Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks). 

berrolia

iPhone XR (2019)

Według Hemmerstoffera w wyglądzie modelu XR zmieni się tylko jeden element – tylna kamera. Zamiast jednego obiektywu zobaczymy dwa, ale – co ciekawe – mają być umieszczone na kwadratowym wybrzuszeniu, podobnie jak w iPhone’ach XI i XI Max.

Trudno powiedzieć, dlaczego podwójna kamera miałaby wyglądać właśnie tak, a nie tak, jak dotychczas w modelach X, XS i XS Max. Być może chodzi o konstrukcję nowych obiektywów (według Hemmerstoffera ma to być inna optyka niż w poprzednich iPhone’ach), być może Apple doszło do wniosku, że optymalne dla najlepszej jakości zdjęć jest inne umieszczenie flasha względem obiektywów.

Oczywiście nic nie jest przesądzone i wygląda podwójnej kamery może nie ulec zmianie w porównaniu z modelami z poprzednich lat.

iPhone XR (2019) – wideo

Premiera nowych iPhone’ów spodziewana jest we wrześniu.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: