W nowej reklamie Apple przypomina, że iPhone XR ma najlepszą baterię spośród wszystkich iPhone’ów w historii (wideo)

Tomek Czech   13 maja 2019

„Prędzej Ty stracisz całą energię, niż Twój smartfon” – przekonuje Apple w swojej najnowszej reklamie, w której przypomina, że iPhone XR to model z najlepszą baterią w historii iPhone’a.

berrolia

Bateria w iPhonie XR

Według oficjalnych danych podawanych przez Apple, iPhonie XR (z baterią o pojemności 2942 mAh) pracuje na baterii do 1,5 godziny dłużej niż iPhone 8 Plus, który wcześniej był tym iPhonem, który najdłużej działał na jednym ładowaniu.

To uczyniło iPhone’a Xr modelem z najlepszą baterią w historii iPhone’a. Według Apple, na jednym ładowaniu model ten wytrzyma:

  • czas rozmowy: do 25 godzin
  • praca z internetem: do 15 godzin
  • odtwarzanie wideo: do 16 godzin
  • odtwarzanie dźwięku: do 65 godzin

W porównaniu z innymi iPhone’ami wygląda to tak:  We wrześniu spodziewana jest premiera następcy iPhone’a XR. Według większości doniesień, poza tylną kamerą (która ma być podwójna) jego wygląd i rozmiar się nie zmienią. Czy firmie z Cupertino uda się w obecnej konstrukcji zmieścić trochę bardziej pojemną baterię lub jeszcze lepiej zoptymalizować działanie softu i hardware’u tak, by wydłużyć czas pracy baterii w tym modelu? Przekonamy się jesienią.

 iPhone XR – Battery Life – Up Late

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: