Certyfikowane przewody Lightning MFi nawet 90 zł taniej! („Miesiąc z eSTUFF”; tydzień #2)

Dawid Olczak   14 maja 2019

Tydzień temu w ThinkStore rozpoczęliśmy trwającą cały maj promocję produktów marki eStuff, niezwykle cenionych  przez wielu użytkowników Apple. W poprzednim tygodniu oferowaliśmy Wam duże zniżki na huby USB-C do Waszych MacBooków oraz iPadów. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was równie atrakcyjną ofertę – certyfikowane przewody Lightning najwyższej jakości.

berrolia

eSTUFF Allure Lightning MFi (1m/2m)

Kable USB- Lightning to najczęściej wykorzystywane akcesoria przez użytkowników iPhone’a i iPada. Codziennie poddawane są intensywnemu użytkowaniu. Dlatego warto wyposażyć się w niezwykle wytrzymałe i odporne przewody eSTUFF z serii Allure, w których zainstalowano metalowe końcówki chroniące wrażliwe elementy. Same kable są zgrzewane laserowo, a wzmocniony kevlarem przewód jest dodatkowo chroniony przez nylonowy oplot.

eStuff Allure występuje w dwóch długościach (1m/2m) oraz w czterech wersjach kolorystycznych. Przewody eStuff spełniają surowe normy narzucone przez Apple, czego potwierdzeniem jest certyfikat MFi. Dzięki temu nie musisz się obawiać problemów z synchronizacją danych czy ładowaniem swojego urządzenia.

Promocja eSTUFF w ThinkStore

Do końca tygodnia w ThinkStore możecie kupić przewody firmy eStuff w promocyjnych cenach – naet 90 zł taniej! Jeżeli miałeś w planie zakup przewodu do swojego iPhone’a, AirPodsów czy iPada, to możesz nie znaleźć lepszej okazji!

Sprawdź promocyjne ceny kabli Lightning eSTUFF Allure!

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: