Następca iPhone’a XR ma być dostępny w dwóch nowych kolorach. Kwadratowa kamera coraz bardziej prawdopodobna

Tomek Czech   15 maja 2019

W zeszłym tygodniu MacOtakara podawała, że następca iPhone XR (model 2019) ma być dostępny w dwóch nowych kolorach – lawendowym i zielonym. Tę informację potwierdził później Mark Gurman z Bloomberga. Dzisiaj w sieci pojawiły się rendery pokazujące, jak mogą wyglądać tegoroczne wersje XR w nowej kolorystyce.

berrolia

iPhone XR (2019) – zielony i lawendowy

Rendery są autorstwa MacRumors i Everything Apple Pro. Uwzględniono w nich doniesienia, że nowy iPhone XR ma posiadać podwójną tylną kamerę umieszczoną na kwadratowym wybrzuszeniu.

Tak mogłyby wyglądać dwie nowe wersje kolorystyczne:

A tak mogłaby wyglądać cała tegoroczna linia następcy iPhone’a XR:

Co ciekawe, MacOtakara twierdzi, że nowe kolory zastąpią dwie obecne wersje kolorystyczne iPhone’a XR – niebieską i koralową. To dość zaskakująca informacja, bo choć Apple nigdy nie podawało oficjalnych informacji na temat najlepiej sprzedających się wersji kolorystycznych, wydawało się, że akurat te dwa kolory były popularne przez kupujących iPhone’a XR. Modelu niebieskiego Apple używało w większości materiałów promocyjnych, a z opinii w sieci można było wnioskować, że model koralowy był jednym z najbardziej lubianych przez użytkowników.

Oczywiście informacje podawane przez MacOtakare wcale nie muszą się potwierdzić. Wszystkiego dowiemy się najprawdopodobniej we wrześniu, kiedy spodziewana jest premiera trzech nowych iPhone’ów.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: