Świetny koncept iPhone’a 11 Max z dark mode – bardzo realistyczne rendery (wideo)

Łukasz Bernaczyk   15 maja 2019

O tegorocznych iPhone’ach wiemy coraz więcej, aczkolwiek cały czas pozostaje pewna doza niepewności co do ich ostatecznego wyglądu. Wszystko wskazuje jednak, że koncept Hasana Kaymaka może być najbliżej prawdy i rzeczywiste iPhone’y 2019 będą się niewiele różniły od tego, co grafik przedstawił na renderach.

berrolia

iPhone 11/11 Max (2019) – koncept

Bardzo realistyczne rendery oraz odzwierciedlenie praktycznie wszystkich przecieków na temat tegorocznych iPhone’ów – tak w największym skrócie można opisać koncept nowego flagowca Apple, przygotowany przez grafika Hasana Kaymaka.

Tak więc w przpadku iPhone’a 11/11 Max mamy kwadratowy zespół kamer z trzema obiektywami, który chyba jednak nie wygląda aż tak strasznie, jak jawił się przy pierwszych wyciekach na jego temat.

iOS 13 jest już oczywiście z trybem ciemnym.

Koncept iPhone’a 11/11 Max – wideo

iPhone 11 R – kocept

W przypadku następcy iPhone’a XR autor początkowo przygotował wersję z dwoma kamerami na tylnej obudowie, z tym, że znajdowały się one na wybrzuszeniu prostokątnym, znanym z iPhone’a X czy XS.

Ostatecznie jedna grafik wykonał drugą wersję koncepcji iPhone’a XR, zgodną z najnowszymi doniesieniami, które mówią, że kamery we wszystkich modelach tegorocznych iPhone’ów będą takie same, w kształcie zaokrąglonego na rogach kwadratu.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: