Apple udostępniło pierwszą betę iOS 12.4. Nadchodzi wsparcie dla Apple Card?

Tomek Czech   16 maja 2019

Apple nie przestaje ulepszać i dodawać nowych funkcji do iOS 12 – dwa dni po udostępnieniu iOS 12.3 z nowa aplikacją Apple TV i wsparciem AirPlay 2 dla smart TV, firma z Cupertino oddała w ręce deweloperów pierwszą betę iOS 12.4.

berrolia

iOS 12.4 beta 1 – co nowego?

Choć nie potwierdzono tego oficjalnie, przypuszcza się, że aktualizacja iOS 12.4 będzie pierwszą wersją systemu wspierającą Apple Card – kartę kredytową stworzoną przez Apple we współpracy z Goldman Sachs i MasterCard.

Na marcowej konferencji zapowiedziano, że premiera Apple Card odbędzie się „latem”, w pierwszej kolejności w Stanach Zjednoczonych.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia karty, która jest podobno testowana przez pracowników firmy z Cupertino.

Finalna wersja iOS 12.4 zostanie najprawdopodobniej udostępniona już po premierze iOS 13, która odbędzie się 3 czerwca na WWDC [sprawdź, jakich nowości spodziewać się w iOS 13].

Wczoraj Apple udostępniło też pierwsze deweloperskie bety macOS 10.14.6, watchOS 5.3 i tvOS 12.4.

Link Me Air – innowacyjny bezprzewodowy powerbank z nano-przyssawkami

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: