Świetnej jakości szkła ochronne do iPhone’a w super cenie (nawet 80 zł taniej!)

Dawid Olczak   21 maja 2019

Dwa tygodnie temu w ThinkStore rozpoczęliśmy trwającą cały maj promocję produktów firmy eStuff, niezwykle cenionej marki przez wielu użytkowników Apple. Przez ostatnie dwa tygodnie oferowaliśmy Wam atrakcyjne zniżki na huby USB-C i przewody Lightning. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was równie atrakcyjną ofertę – świetnej jakości szkła do iPhone’a w super cenach!

berrolia

eSTUFF – szkło ochronne do iPhone’a X/XS/XR/XS Max

Szkła to jedne z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów przez użytkowników iPhonów. Codziennie narażone są na działanie szeregu szkodliwych czynników zewnętrzych. Dlatego warto wyposażyć się w niezwykle wytrzymałe szkło, które będzie świetnie chronić najcenniejszą część naszego telefonu – wyświetlacz. Bardzo ważne jest też, żeby szkło było odpowiednio wybrane względem naszego etui.

Szkła firmy eSTUFF występują w trzech wersjach:

  • Clear – pokrywa tylko płaską część ekranu;
  • Full – idealnie sprawdzi się przy etui, które delikatnie zachodzą na wyświetlacz naszego iPhone’a (np. Spigen, oryginalne obudowy Apple, Puro ICON, Mujjo);
  • Curved – świetne szkło, jeżeli nie zamierzamy zakładać tylnej obudowy na nasz telefon, lub nie wystaje ona zbytnio na ekran naszego telefonu (np. Moshi SuperSkin, X-Doria Gel Jacket).

Natomiast jeżeli na co dzień nie korzystamy z żadnych etui, warto rozważyć zakup szkła, które ochroni „plecki” naszego telefonu -> Szkło ochronne do Apple iPhone X / XS (Plecy)

ThinkStore – promocja na szkła ochronne eSTUFF do iPhone’a

Do końca tygodnia w ThinkStore możecie kupić szkła firmy eStuff w promocyjnych cenach – nawet 80 zł taniej! Jeżeli miałeś w planie wyposażyć się szkło do swojego iPhone’a, to możesz nie znaleźć lepszej okazji!

Sprawdź promocyjne ceny!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: