Twoje poszukiwania idealnego soundbara z bezprzewodowym subwooferem właśnie dobiegły końca

Tomek Czech   8 czerwca 2019

Prawdziwy dźwięk 5.1, scena o szerokości 4 m, 450 W, dynamiczne odwzorowanie całego zakresu pasma i naturalnie, niezwykle czysto brzmiące dialogi. Do tego marka Focal, czyli gwarancja najwyższej jakości zapewniana przez renomowanego francuskiego producenta, obecnego na rynku od ponad 40 lat. Już to wystarczyłoby, żeby mieć pewność, że Dimension to świetny soundbar z wysokiej półki.

Ale jest coś jeszcze, co czyni go produktem zupełnie wyjątkowym.

berrolia

Focal Dimension

Dimension to wyjątkowy soundbar, który został stworzony z myślą o nowoczesnych, super cienkich telewizorach. Powstał w odpowiedzi na pragnienia właścicieli smukłych ekranów, marzących o mocnym brzmieniu podanym w dyskretnym, eleganckim systemie audio.

Dimension to doskonałe rozwiązanie dla płaskiego ekranu TV. Może być zamontowane na ścianie lub pod telewizorem. Głębokość zaledwie 6,5 cm i kompaktowość systemu Dimension ma pozwalać na idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia, niezależnie od konfiguracji instalacji akustycznych.

Dimension oferuje wciągające, realistyczne efekty 5.1, a scena o szerokości 4m i 450W mocy doskonale wypełnią dźwiękiem przestrzeń przekraczającą nawet 50 m2.

Soundbar posiada wejście optyczne, dwa wejścia HDMI i obsługuje Bluetooth (wymagany jest odbiornik bezprzewodowy Bluetooth aptX).

Idealnym rozwiązaniem dla osiągnięcia efektu kina domowego o wyjątkowych walorach akustycznych jest połączenie soundbara Dimension z bezprzewodowym subwooferem, takim jak Focal Sub Air.

Sub Air to bezprzewodowy aktywny subwoofer ze wzmacniaczem typ Bass reflex (150 W max) i głośnikiem niskotonowym 21 cm typ Polyflex. Połączenie z Dimension odbywa się przez bezprzewodowy odbiornik Focal Wirelles. Posiada on kodek apt-X, który osiąga współczynnik konwersji 4:1, co pozwala (przy odpowiednim źródle) na słuchanie muzyki zbliżonej do jakości płyty CD.

 

Cena takiego zestawu to 6497 zł.

Tzn. regularna cena – bo teraz w promocji ten zestaw kosztuje tylko 3999 zł!

***

Artykuł powstał we współpracy z siecią specjalistycznych salonów audio-video Denon Store.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: