Szybka ładowarka Innergie PowerJoy 30C do iPhone’a/iPada/MacBooka w spektakularnej promocji tuż przed rozpoczęciem wakacji

Dawid Olczak   18 czerwca 2019

W ThinkStore możecie znaleźć wiele ciekawych i świetnych jakościowo szybkich ładowarek do Waszych iPhone’ów, MacBooków czy iPadów. Jednak jedna z nich znacznie wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań – Innergie PowerJoy 30C. Jej nieprzeciętne parametry i wszechstronność docenili klienci ThinkStore – PowerJoy 30C jest jedną z najchętniej kupowanych ładowarek od początku powstania sklepu.

Tuż przed rozpoczęciem sezonu urlopowego postanowiliśmy zrobić Wam miłą niespodziankę i w spektakularny sposób obniżyliśmy cenę ładowarki – do zaledwie 99 zł! To prawie dwa razy mniej od najtańszej oferty na Ceneo!

berrolia

PowerJoy 30C USB/USB-C PD

PowerJoy 30C ma dwa wyjścia USB: klasyczne USB oraz USB-C z technologią PD (Power Delivery). Dzięki temu możesz jednocześnie ładować dwa urządzenia, w tym MacBooka (12″/Air/Pro). Maksymalna moc przy ładowaniu dwóch urządzeń to aż 30 W.

Przy ładowaniu jednego urządzenia przez port USB-C PowerJoy może ładować nawet z mocą 36 W (12V/3A).

Dzięki technologii SmartBoost, PowerJoy 30C rozpoznaje parametry urządzenia i dopasowuje maksymalną moc ładowania. Może ładować iPhone’y wpierające USB-C PD (modele z 2017 i nowsze) z napięciem aż 9V, dzięki czemu ładuje je od 0 do 50% zaledwie w 30 minut – ponad dwa razy szybciej niż standardowa ładowarka dołączona do iPhone’a.

Dzięki maksymalnemu natężeniu 5,4 A, PowerJoy 30C naładuje znacznie szybciej każdego iPhone’a.

PowerJoy 30C jest bardzo mała i ergonomiczna. Innergie położyło nacisk na elegancki projekt z łagodnymi krawędziami. Nie widać nawet połączeń elementów, co potwierdza niezwykłą łsolidność wykonania.

Ładowarka jest kompatybilna z wejściem 110V-240V, dzięki trzem dołączonym wtyczkom – UE, USA, UE i UK. To jedyna ładowarka, której będziesz potrzebować w ponad 150 krajach na całym świecie.

Dodatkowo, każdą wtyczkę można obracać o 360 stopni, co pozwala nam swobodnie ładować urządzenie w pionie lub poziomie – zależnie od wolnego miejsca, do którego mamy dostęp.

Innergie jest tak pewne niezawodności swoich produktów, że daje na nie 3-letnią gwarancję.

Promocja

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy – ładowarka Innergie PowerJoy 30C w cenie 99 zł jest dostępna w ThinkStore w ograniczonej ilości. Dlatego – kto pierwszy, ten lepszy…

Kup Innergie PowerJoy 30C w promocyjnej cenie 99 zł.

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: