Apple udostępniło iOS 12.4 beta 6. Zbliża się finalna wersja i premiera Apple Card

Tomek Czech   9 lipca 2019

Apple udostępniło dzisiaj szóstą betę iOS 12.4. Być może jest to już ostatnia wersja testowa i już niedługo pojawi się finalna wersja iOS 12.4.

iOS 12.4 ze wsparciem Apple Card?

Oprócz drobnych poprawek, w dotychczasowych betach iOS 12.4 nie znaleziono żadnych nowych funkcji. Dlatego przypuszcza się, że poza kilkoma ulepszeniami i poprawkami błędów, iOS 12.4 przyniesie wsparcie dla Apple Card – karty kredytowej stworzonej przez Apple we współpracy z Goldman Sachs i MasterCard.

Na marcowej konferencji zapowiedziano, że premiera Apple Card odbędzie się „latem”, w pierwszej kolejności w Stanach Zjednoczonych.

W połowie maja w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia karty, która już od jakiegoś czasu jest testowana przez pracowników firmy z Cupertino. W czerwcu Bloomberg podawał, że Apple rozszerzyło testy na tysiące pracowników, m.in. tych zatrudnionych w sklepach Apple Store.

Apple udostępniło też dzisiaj watchOS beta 5 i macOS Mojave 10.14.6.

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: