Dobra wiadomość dla klientów UPC – aplikacja Horizon Go trafia na Apple TV

Tomek Czech   15 lipca 2019

Apple TV to w Polsce bardzo niszowe urządzenie, więc nie ma się co dziwić, że jest pomijane przez polskie platformy cyfrowe, VODy, itp., którzy oczywiście posiadają swoje aplikacje na inne urządzenia Apple, jak iPhone’y czy iPady. Ale sytuacja nieznacznie się właśnie zmieniła, bo UPC dostosowało właśnie aplikację Horizon Go do Apple TV.

berrolia

Horizon Go dla Apple TV

Horizon Go na Apple TV daje możliwość korzystania z całej oferty rozrywki telewizyjnej – zarówno na żywo, jak i przy wykorzystaniu funkcji Replay TV, pozwalającej na dostęp do wybranych programów do siedmiu dni wstecz.

Klienci otrzymują również m.in. dostęp do programów w ramach wideo na żądanie (VOD), Przewodnika TV oraz wyszukiwarki kanałów i programów, także poprzez wyszukiwanie głosowe.

Horizon Go daje dostęp do ponad 130 kanałów, które można oglądać online, na żywo. Dostęp do kanałów TV możliwy jest poprzez sieć udostępnioną za pomocą LAN, Wi–Fi oraz sieć 3G/4G telefonii komórkowej. Wszystkie kanały umieszczone w Horizon Go można oglądać w domu (w ramach sieci Internet UPC). Ponad 110 kanałów dostępnych jest również poza domem, w ramach sieci internet od innych dostawców. Część filmów i seriali można pobierać bezpośrednio na urządzenie mobilne (np. na iPhone’a czy iPada) i oglądać w trybie offline.

Usługa Replay TV umożliwia oglądanie wybranych programów telewizyjnych nawet do 7 dni po ich emisji (programy te są oznaczone ikoną Replay TV). Posiadacze dekodera UPC Mediabox i dekodera Horizon mogą też korzystać z funkcji zdalnego nagrywania.

Odkrywaj codziennie nowe promocje na iSpot.pl

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: