Inteligenta listwa VOCOlinc Smart Power Strip z HomeKit dostępna w przedsprzedaży w ThinkStore

Dawid Olczak   27 lipca 2019

W ciągu ostatnich dwóch lat HomeKit mocno zyskał na popularności. Dowodem na to może być chociażby fakt, że interesują się nim takie duże firmy, jak Legrand czy Xiaomi oraz wiele innych mniejszych firm, jak np. Koogeek. Firmę Koogeek wymieniam w tym miejscu nieprzypadkowo, bo to właśnie ona zapoczątkowała wielki bum na inteligentne listwy wspierające protokół HomeKit.

Jednak, jak to w życiu bywa, gdy jakiś produkt jest bardzo popularny, niezwykle szybko pojawiają się produkty jeszcze lepszej jakości. Takim produktem jest właśnie debiutująca listwa VOCOlinc Smart Power Strip z HomeKit, która nie dość, że jest tańsza od podobnych produktów obecnych na rynku, to jeszcze oferuje więcej możliwości.

berrolia

Dwa słowa o formie VOCOlinc

O firmie VOCOlinc wspominaliśmy Wam już niejednokrotnie. Jest to chińska firma, która współpracuje z jednym z największych europejskich dystrybutorów elektroniki użytkowej. Aktualnie w ofercie firmy VOCOlinc możecie znaleźć między innymi takie produkty, jak:

Dziś do oferty VOCOlinc dołącza wspomniana inteligentna listwa Smart Power Strip z HomeKit, która jest dostępna w przedsprzedaży w ThinkStore.

Listwa zasilająca VOCOlinc Smart Power Strip z HomeKit

VOCOlinc Smart Power Strip da Ci możliwość indywidualnego sterowania aż czterema gniazdami za pomocą aplikacji (producenta lub Dom) lub głosowo za pomocą Siri.

Listwa VOCOlinc wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań przede wszystkim zwiększoną ilością inteligentych gniazdek. W produktach innych firm możemy znaleźć co najwyżej trzy inteligentne gniazdka AC, natomiast w listwie VOCOlinc znajdziemy ich aż cztery.

Co bardzo ważne, zwiekszona ilość gniazdek nie przełożyła się na wyższą cenę produktu. Odwrotnie – jest ona niższa od najtańszej listwy HomeKit dostępnej na rynku.

Kolejny element, który wyróżnia ten produkt, to dodatkowy, piąty guzik znajdujący się na obudowie. Służy on do wyłącznie/włączania wszystkich elektrycznych gniazdek jednocześnie. Co bardzo ciekawe, przycisk ten jest widoczny również w aplikacji producenta, a także w aplikacji Dom. Oczywiście obok każdego gniazdka znajdziemy dedykowany przycisk umożliwiający sterowanie pojedynczym gniazdkiem AC.

Żeby pozostać obiektywnym, muszę również wspomnieć o początkowych problemach ze stabilnością działania urządzeń, które trapiły firmę VOCOlinc. Czasami przytrafiły się sytuację, że produkt stawał się niedostępny i nie można było nim sterować z poziomu aplikacji (pomagało odłączenie urządzenia od zasilania). Dziś już takie błędy nie występują, gdyż producent jakiś czas temu udostępnił stosowną aktualizację. Cała sytuacja jasno pokazała, że firma szybko reaguje na wszelkie błędy i ciagle rozwija swoje produkty.

Przedsprzedaż

ThinkStore jest pierwszym sklepem, który wprowadził listwę VOCOlinc Smart Power Strip do sprzedaży. Aktualnie produkt można nabyć w przedsprzedaży z gwarantowaną datą dostarczenia do 02.08.2019. Niestety jest to pierwsza partia, która przyjechała do Polski, więc ilość dostępnych produktów jest bardzo ograniczona.

Zamów VOCOlinc Smart Power Strip w przedsprzedaży.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Miłośnik dobrej muzyki i książek fantasy, wieczny optymista od dziewięciu lat nieprzerwanie podróżujący po kraju.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: