Konkurs iPhone Photography Awards 2019 rozstrzygnięty. Zobacz najlepsze zdjęcia zrobione iPhonem

Łukasz Bernaczyk   26 lipca 2019

Wczoraj ogłoszono zwycięzców konkursu fotograficznego IPPAwards 2019, w którym biorą udział jedynie zdjęcia wykonane przy pomocy iPhone’a. To wprost niewiarygodne, że nagrodzone fotografie wykonano smartfonem.

berrolia

iPhone Photography Awards 2019

IPPAwards 2019 – Neil Bennet – 2 miejsce w kategorii “Drzewa”

Tegoroczny konkurs jest już 12 edycją tego wydarzenia, które cieszy się dużym prestiżem. Do iPPAwards 2019 zgłoszonych zostało tysiące fotografii wykonanych przez użytkowników iPhone’ów z ponad 140 państw.

Ze wszystkich zdjęć biorących udział w konkursie, jury wyłoniło zwycięzców i przyznało nagrody w 18 kategoriach oraz te najważniejsze, czyli Grand Prix oraz pierwsze, drugie i trzecie miejsce w kategorii „Fotograf roku 2019”.

Nagrodzone zdjęcia

Grand Prix w kategorii „fotograf roku 2019” otrzymała za powyższe zdjęcie włoszka Gabriella Cigliano (wykonano iPhonem X).

1. miejsce w kategorii „Fotograf roku 2019” zostało przyznane Diogo Lage z Portugalii (wykonano iPhonem SE).

2. miejsce w tej samej kategorii zajęła Yuuliya Ibraeva z Rosji (wykonano iPhonem 7 Plus).

3. miejsce w kategorii „Fotograf roku 2019” przypadło Peng Hao z Chin (wykonano iPhonem X).

Wszystkie nagrodzone zdjęcia znajdziecie tutaj.

Tymczasem zachęcamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji iPhone Photography Awards 2020. Do konkursu zdjęcia możecie wysyłać od dziś do 31 marca 2021. Więcej informacji dotyczących zasad IPPAwards znajdziecie na stronie konkursu.

Maski EKO od polskiej projektantki - idealne na prezent!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: