Inteligentny zamek GerdaLock V3 z HomeKit w najniższej cenie w historii

Tomek Czech   14 sierpnia 2019

Jak pewnie już wiecie, ekipa ThinkStore wyjechała na zasłużone wakacje. Ale żeby zrekompensować Wam późniejsza wysyłkę zamówień złożonych w czasie ich nieobecności, uruchomili szereg świetnych promocji na czele z bezprecedensową obniżką ceny inteligentnego zamka GerdaLock V3 z HomeKit.

berrolia

GerdaLock V3 z HomeKit

GerdaLock V3 ze wsparciem HomeKit to zdecydowanie jeden z najlepszych inteligentnych zamków na rynku. Pozwoli on Wam otwierać i zamykać drzwi za pomocą iPhone’a, Apple Watcha czy głosowo przez Siri (oczywiście w każdej chwili można go też otworzyć standardowym kluczem).

Możecie też otwierać go zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie – jeśli chcecie wpuścić do domu znajomego czy kogoś z rodziny, albo kuriera, do którego macie zaufanie.

„Uwielbiam to urządzenie!” – pisał Dawid w swojej recenzji.

GerdaLock V3 z HomeKit jeszcze nigdy nie było przeceniane w ThinkStore (i właściwie nigdy nie jest przeceniane w innych sklepach). Dlatego obecna promocja jest tym bardziej atrakcyjna.

Skorzystaj z okazji i zamów GerdaLock V3 HomeKit w promocyjnej cenie. 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: