Być może poznaliśmy właśnie nazwy wszystkich trzech nowych iPhone’ów

Tomek Czech   14 sierpnia 2019

W ofercie handlowej jednego z producentów akcesoriów do urządzeń mobilnych, firmy ESR, znalazły się produkty przeznaczone dla „iPhone’a 11”, „iPhone’a 11 Pro” i „iPhone’a 11 Pro Max” – tak według ESR będą się nazywać tegoroczne modele smartfonów z Cupertino.

berrolia

iPhone 11… Pro… Max

W ofercie producenta pojawiły się m.in. etui do nowych iPhone’ów. Case’y do wszystkich modeli posiadają kwadratowe wycięcie na tylną kamerę, co potwierdza doniesienia, że kwadratowe wybrzuszenie na aparat będą posiadały wszystkie trzy tegoroczne iPhone’y (z tym, że następca iPhone’a XR będzie wyposażony w dwa obiektywy tylnej kamery, a następcy iPhone’a XS i XS Max – w trzy).

ESR wyjaśnia przy okazji, że iPhone 11 będzie miał wyświetlacz o średnicy 6,1 cala (jak iPhone XR), iPhone 11 Pro – 5,8 cala (jak iPhone XS), a iPhone 11 Pro Max – 6,5 cala (jak iPhone XS Max).

Oczywiście to wcale nie oznacza, że tak na pewno będą się nazywały tegoroczne modele. Producenci, chcąc jak najszybciej wypuścić na rynek akcesoria do nowych iPhone’ów, zazwyczaj po prostu „strzelają” – obstawiają te nazwy, które wydają im się najbardziej prawdopodobne na podstawie plotek czy przecieków.

W tym roku nowa seria smartfonów z Cupertiono najczęściej funkcjonuje właśnie pod roboczą nazwą „iPhone 11”. Pojawiały się też spekulacje, że Apple może w końcu użyć nazwy „iPhone Pro”.

Jednak połączenie tych wszystkich elementów w nazwie jednego modelu – „iPhone 11 Pro Max” nie wydaje się prawdopodobne. Bardziej prawdopodobne wydają się prostsze nazwy, jak „iPhone 11”, „iPhone Pro”, czy „iPhone Max”.

Prezentacja nowych iPhone’ów spodziewana jest 10 września. Do sprzedaży W pierwszej grupie państw powinny trafić 20 września, a w Polsce – 27 września.

Mac od ręki i w super cenie!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: