NOWOŚĆ: iWalk Chic 10000PD – aluminiowy, szybki, niedrogi powerbank do MacBooka, iPhone’a czy iPada (bezpłatna dostawa!)

Dawid Olczak   21 sierpnia 2019

Produkty iWalk od zawsze wyróżniały się na tle powerbanków konkurencyjnych firm. Posiadają unikatowy dizajn, są naprawdę świetnie wykonane, oferują bezprzewodowe ładowanie, wbudowane przewody czy wejścia Lightning lub USB-C, które pozwolą nam w łatwy i szybki sposób naładować urządzenie. Jednak w ofercie iWalk od jakiegoś czasu można było dostrzec pewną lukę, którą dziś została załatana.

Poznajcie iWalk Chic 10000PD – powerbank, który jest obłędnie wykonany, niezwykle funkcjonalny i bardzo przystępny cenowo!

berrolia

iWalk Chic 10000PD – aluminiowy powerbank do iPhone’, iPada lub MacBooka z USB-C Power Delivery

Pierwszą rzeczą, która z pewnością od razu rzuci nam się w oczy po wyjęciu urządzenia z pudełka to fakt, że powerbank został wykonany bardzo stylowo i minimalistycznie. Cała obudowa jest stworzona z trwałego stopu aluminium.

Z boku obudowy znajduje się czytelny wyświetlacz LED z guzikiem służącym do włączania urządzenia.

Powerbank iWalk Chic posiada pojemność 10000 mAh i ma aż cztery wbudowane porty służące do ładowania samego urządzenia oraz podłączanych do niego produktów:

  • port wejściowy Lightning (5V-1.5A MAX);
  • port wejściowy Micro USB (5V-2.0A / 9V-2.0A MAX);
  • port wejściowy USB-A (5-6V-3.0A / 6-9V-2.0A / 9-12V-1.5A MAX);
  • port wejściowy USB-C (wejście: 5V-2.0A / 9V-2.0A MAX; wyjście: 5-6V-3.0A / 6-9V-2.0A / 9-12V-1.5A MAX).

Co bardzo ważne, powerbank jest wyposażony w układ szybkiego ładowania Power Delivery (PD) o mocy 18W, który jest zainstalowany na porcie wyjściowym USB-C. Dzięki temu szybko naładujemy iPhone’a czy iPada i mocno podładujemy MacBooka (12”/Air/Pro).

Oczywiście, jak na iWalk przystało, powerbank Chic 10000PD pozwoli ładować nam dwa urządzenia jednocześnie. Obsługuje również technologię Pass Through, dzięki której możemy ładować sam powerbank i jedno wybrane przez nas urządzenie w tym samym czasie.

Co niezwykle istotne, iWalk Chic 10000PD skutecznie ochroni podłączane urządzenia, dzięki wielu zainstalowanym zabezpieczeniom (m.in.: ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed zwarciem, zabezpieczenie nad prądowe, itp.).

Kup teraz z bezpłatną dostawą!

Więcej na temat tego powarbanka dowiecie się odwiedzając ThinkStore. Od siebie mogę tylko dorzucić, że na żywo urządzenie wygląda naprawdę fenomenalnie i jest bardzo kompaktowych rozmiarów. Bez problemu zmieścimy je w kieszeni spodni czy nawet niewielkiej damskiej torebce.

Przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy, który do końca tego miesiąca pozwoli Wam zamówić iWalk Chic 10000PD z darmową dostawą. Przy odprawie w ThinkStore należy wpisać kod „Think&iWalk”, a za przesyłkę nie zapłacicie ani grosza.

Kup powerbank iWalk Chic 100000PD z darmową dostawą!


Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: