KONKURS: wygraj stylową ładowarkę bezprzewodową Fuse Chicken Gravity Touch i świetne przewody mophie MFi

Dawid Olczak   28 sierpnia 2019

W ThinkStore zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość oferowanych przez nas produktów. Dlatego staramy się osobiście testować i polecać Wam te urządzenia, które spełniają nasze wygórowane oczekiwania i standardy.

Weź udział w naszym konkursie i przekonaj się na wskazanej skórze, że nie polecamy byle czego!

berrolia

Przewody mophie MFi + ładowarka Gravity Touch

Mophie od dawna jest uważana przeze mnie za jedną z lepszych marek akcesoriów mobilnych. Żadne z ich urządzenie, które miałem okazję testować, nigdy mnie nie zawiodło. Wszystkie służą mi do tej pory.

Dlatego niezmiernie się ucieszyłem, gdy jakiś czas temu otrzymałem informację, że do oferty ThinkStore trafią przewody tej marki. Nylonowy oplot, aluminiowe końcówki, wzmocniona wewnętrze budowa przewodu, certyfikat MFi oraz świetny wygląd – to tylko niektóre z ich zalet. Co ciekawe, do zalet można też zaliczyć ich cenę, ponieważ jest ona bardzo konkurencyjna (po mophie można było się spodziewać dużo wyższych cen).

W ofercie mophie można znaleźć takie przewody, jak:

Do naszego konkursu postanowiliśmy również dodać dość nietypową, fenomenalnie wykonaną ładowarkę indukcyjną. Fuse Chicken Gravity Touch łączy w sobie wysokiej wytrzymałości aluminium z bambusem, który nadaje jej ponadprzeciętny wygląd.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać ładowarkę Fuse Chicken lub jeden z czterech przewodów mophie (2x przewód USB-A – USB-C 3 m, 1x przewód USB-C – Lightning 1,8 m oraz 1x przewód USB-A – Lightning 1 m) należy:

Konkurs trwa do 5 września. Następnego dnia wśród osób, które spełnią obydwa warunki uczestnictwa wybierzemy pięciu zwycięzców, którzy otrzymają od nas wyżej wymienione nagrody.

Powodzenia!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Miłośnik dobrej muzyki i książek fantasy, wieczny optymista od dziewięciu lat nieprzerwanie podróżujący po kraju.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: