Dziś nie wolno przegapić konferencji Apple oraz… promocji na akcesoria mophie w ThinkStore!

Dawid Olczak   10 września 2019

Już dziś jeden z najważniejszych dni w roku dla każdego fana marki z logiem nadgryzionego jabłka – konferencja Apple, na której zobaczymy nowe iPhone’y oraz wiele innych sprzętów.

Jednak konferencja Apple to także dzień, w którym ThinkStore organizuje promocje na ciekawe akcesoria do Waszych iPhone’ów, iPadów, Apple Watchy czy MacBooków. W tym roku nie mogło być inaczej. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że dzisiaj przeceniamy wybrane akcesoria firmy mophie!

berrolia

mophie – styl, elegancja, perfekcja

Firma mophie nie bez przyczyny jest uważana za markę premium: najlepsze materiały, świetne wykonanie, dbałość o najmniejszy szczegół – to tylko niektóre elementy, które złożyły się na ogromny sukces mophie. Kilkukrotnie miałem również okazje przekonać się na własnej skórze, jak świetne są to urządzenia, a teraz będziecie mogli przekonać się o tym również i Wy – tylko z tą różnicą, że zaoszczędzicie sporo gotówki.

mophie – przewody najlepszej jakości

Nylonowy oplot, aluminiowe końcówki, wzmocniona wewnętrzna budowa przewodu, certyfikat MFi oraz świetny wygląd – to największe zalety nowych przewodów mophie. Dziś dołącza do nich również niebywale niska cena.

Tylko dziś z okazji konferencji Apple kable od mophie (Lightning – USB-A, Lightning – USB-C oraz USB-A – USB-C) możecie kupić w ThinkStore w naprawdę okazyjnych cenach.

Sprawdź promocyjne ceny przewodów mophie!

mophie powerstation – powerbank ze złączem Lightning

mophie powerstation to stylowy i elegancki powerbank, który został wykonany z aluminium. Smukła, elegancka, kompaktowa obudowa mieści w sobie ogniwo o pojemności 5050 mAh. Dzięki wyposażeniu go w złącze Lightning, powerbank świetnie nadaje się dla każdego użytkownika sprzętów Apple.

mophie powerstation można kupić w obniżonej aż o 80 zł cenie tylko dzisiaj!

Sprawdź promocyjną cenę.

Powyższe promocje trwają dzisiaj do północy lub z wyczerpaniem zapasów. Udanych zakupów!

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: