Chcesz 50 zł na zakupy w dowolnym miejscu? To masz! (+KONKURS!)

Tomek Czech   28 września 2019

Jakiś czas temu pisaliśmy o starcie nowej usługiTwisto Free, która pozwala na zapłacenie za zakupy online nawet do 45 dni i oferuje szereg innych korzyści. Dzisiaj mamy dla Was niespodziankę – specjalnie dla Czytelników i Czytelniczek ThinkApple Twisto przygotowało specjalny “bonus na start”: 50 zł do wykorzystania na zakupy!

berrolia

Twisto Free: 50 zł na start

Każdy, kto zarejestruje się w Twisto przez nasz specjalny link, otrzyma od Twisto 50 zł na zakupy.

Możecie kupić coś do kwoty 50 zł i nie zapłacicie wtedy nic. Możecie też wybrać produkt kosztujący więcej i dopłacicie jedynie różnicę (w dodatku nie od razu, tylko pod koniec danego miesiąca).

Obecnie z Twisto Free można korzystać robiąc zakupy w ponad 200 sklepach internetowych, które wdrożyły płatności Twisto. Ale już niedługo pojawi się aplikacja mobilna z kartą kredytowo-debetową z Apple Pay i wtedy te bonusowe 50 zł będzie można wydać właściwie w każdym sklepie stacjonarnym czy internetowym.

O wszystkich korzyściach, jakie daje Twisto Free oraz o tym, jak założyć konto przeczytasz tutaj.

Po rejestracji przez link stworzony specjalnie dla Czytelników i Czytelniczek ThinkApple, w swoim koncie Twisto w zakładce “punkty” znajdziecie 50 punktów, co równia się 50 zł na zakupy.

Załóż konto Twisto Free i zdobądź 50 zł na zakupy

Ale to nie koniec…

Po pierwsze, możecie też brać udział w programie poleceń Twisto i za każdą osobę, która z Waszego polecania założy konto otrzymywać dodatkowe 50 zł. W ten sposób można uzbierać sporą sumkę na darmowe zakupy.

Po drugie, po zarejestrowaniu się w Twisto możecie brać udział w konkursie i wygrywać rewelacyjne nagrody – iPhone’y XS, Apple Watche Series 4 i Teslę na trzy miesiące.

Już niedługo odbędzie się premiera aplikacji Twiso z Apple Pay, o której wspomniałem wyżej. Ma to być coś na kształt Revoluta, ale jeszcze od niego lepsze.  Damy Wam znać, gdy poznamy szczegóły na temat nowej aplikacji i dokładną datę jej premiery.

Pełny regulamin promocji “Bonus z Twisto” znajdziesz tutaj.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: