Wyciekła prawdopodobna data premiery macOS Catalina

Łukasz Bernaczyk   1 października 2019

Na duńskiej wersji oficjalnej strony Apple widniała reklama Apple Arcade informująca, że platformy z grami dostępna będzie w sklepie internetowym Mac App Store od 4 października. Apple Arcade zadziała wyłącznie na najnowszym systemie operacyjnym macOS Catalina, co oznacza, że musi on być dostępny najpóźniej właśnie 4 października.

berrolia

Data premiery macOS Catalina 10.15

Na duńskiej grafice Apple reklamującej Apple Arcade można było przeczytać:

„Apple Arcade – zagraj jak nigdy. Dostępne w Mac App Store od 4 października”.

Ta wersja reklamy zniknęła już z duńskiej strony i została zamieniona na:

„Apple Arcade – zagraj jak nigdy. Dostępne w Mac App Store w październiku”.

Na polskiej stronie widnieje natomiast taka grafika:

Wygląda na to, że Duńczycy w pierwszej wersji ujawnili przypadkowo dokładną datę premiery macOS Catalina 10.15, która ma się odbyć 4 października. Oczywiście jest też możliwość, że nowy system na Maki zadebiutuje wcześniej (czyli dzisiaj, jutro lub pojutrze), a 4 października pojawi się w nim Apple Arcade, ale należy się raczej spodziewać, że nowa platforma z grami będzie dostępna w macoOS Catalina od dnia premiery, co wskazywałoby, że będzie ona miała miejsce jednak w piątek, 4.10.

Apple Arcade jest już dostępna na iPhone’y, iPady i Apple TV.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: