Pobierz 7 wyśmienitych tapet z macOS Catalina

Łukasz Bernaczyk   1 października 2019

Nowy system operacyjny na komputery Apple za rogiem. Według najnowszych informacji, premiera macOS 10.15 Catalina odbędzie się 4 października. My tymczasem mamy dla Was wspaniałe tapety pochodzące właśnie z nadchodzącego OS-u na Maki.

berrolia

Tapety z macOS Catalina

Poniższe siedem tapet pochodzi z wersji beta macOS Catalina. Są to oryginalne grafiki Apple, które z pewnością znajdą się też w finalnej wersji systemu.

Każde zdjęcie posiada wymiary 6016 x 6016 pikseli, co oznacza, że zdjęcia są kwadratowe i w pełnym rozmiarze nie wypełnią całego ekranu.

Zważając jednak na wysoką rozdzielczość zdjęć, podczas ustawiania tła biurka wystarczy wybrać opcję „wypełnij ekran” lub „dopasuj do ekranu” i system sam dostosuję grafikę tak, by wypełniała całą powierzchnię ekranu.

Jako ciekawostkę dodam, że powyższe fotografie zostały wykonane w okolicach wyspy Santa Catalina, w Kalifornii, od której pochodzi nazwa najnowszego systemu operacyjnego macOS 10.15.

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

 

Pobierz

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: