To ma być lepsze niż Revolut – już niedługo gorąca premiera aplikacji Twisto z kartą wielowalutową

Tomek Czech   16 października 2019

Pisaliśmy już o planach wprowadzenia przez Twisto własnej aplikacji z kartą wielowalutową i Apple Pay. Właśnie poznaliśmy więcej szczegółów na jej temat i dokładną datę premiery.

berrolia

Aplikacja Twisto

Premiera apki odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 21 października. Tego dnia będziemy mogli ją pobrać z App Store (lub Google Store) i bezpośrednio z aplikacji zamówić też fizyczną wielowalutową kartę płatniczą.

Na początku ma to być inna usługa niż Revolut, ale już w najbliższych miesiącach ma się stać od niej jeszcze ciekawsza.

Na razie, płacąc kartą lub przez aplikację będziemy mogli korzystać ze środków z limitu przyznanego nam w ramach Twisto Free. Czyli zakładamy konto, zostaje nam przyznana określona kwota do wydania co miesiąc, a wszystkie wydatki musimy spłacić do 14 dnia kolejnego miesiąca (bez żadnej prowizji). To świetna opcja np. dla freelancerów i wszystkich osób, które nie otrzymują regularnych wypłat, bo w ten sposób będą mogły zachować równowagę budżetową, kupić coś jeszcze przed nadejściem przelewu i oddać zaraz po jego otrzymaniu (więcej o tym, jak działa Twisto Free napisaliśmy tutaj).

A już niedługo, oprócz limitu w ramach Twisto Free, nasze konto będziemy mogli zasilić środkami własnymi (podpinając dowolną kartę). Będziemy więc mieli dwie opcje – korzystać albo z własnych pieniędzy, albo z limitu kredytowego.

Niebawem zostanie też dodane Apple Pay (najpóźniej w pierwszym kwartale 2020 r.), a potem również Google Pay.

Kartą Twisto będziemy mogli płacić za granicą z zagwarantowanym najlepszym kursem wymiany walut. Bez żadnych opłat i prowizji, które naliczają banki. W tygodniu kurs ma być podobny do tego z Revoluta, a w weekendy jeszcze bardziej korzystny (bo bez dodatkowych prowizji weekendowych).

W niedalekiej przyszłości funkcja Twisto Split pozwoli błyskawicznie podzielić rachunek (np. w restauracji) na kilka osób, które będą mogły rozliczyć się potem między sobą jednym kliknięciem.Będzie też funkcja opłacenia faktury lub rachunku zdjęciem z telefonu – wystarczy, że sfotografujemy rachunek lub fakturę albo prześlemy je Twisto mailem. Rozliczeniami zajmie się Twisto.

No i pamiętajmy, że Twisto jest już wdrożone jako metoda płatności w ponad 200 sklepach internetowych – z aplikacją płacenie w tych sklepach będzie jeszcze szybsze i wygodniejsze.

Bardzo ważne jest też moim zdaniem, że Twisto działa lokalnie w Polsce – ma u nas dział obsługi klienta, więc w razie potrzeby będziemy mogli np. zadzwonić, żeby szybko uzyskać pomoc.

Damy Wam znać, jak tylko aplikacja pojawi się w App Store.

Pamiętajcie też, że zakładając konto Twisto Free z naszym specjalnym linkiem otrzymacie 50 zł do wykorzystania na zakupy.

Załóż konto Twisto Free i zdobądź 50 zł na zakupy

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: