AirPods 3 „Pro” z ANC w cenie 250 dol. mogą pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu – raport

Tomek Czech   18 października 2019

Słuchawki AirPods 3. generacji z aktywną redukcją hałasu (ANC) mogą zostać zaprezentowane przez Apple jeszcze w październiku – podaje dzisiaj China Economic Daily.

berrolia

AirPods 3/„Pro”

Według chińskiego dziennika, AirPodsy 3. generacji będą słuchawkami dokanałowymi, co umożliwi zastosowanie aktywnego wyciszania hałasu (ANC – Active Noise Cancelling).

Mogą zostać nazwane „AirPods Pro”, a ich cena ma oscylować wokół 250-260 dol. Byłyby więc droższe od AirPods 2 z ładowanym bezprzewodowo etui o około 50-60 dol.

W konstrukcji nowych AirPodsów może zostać użytych więcej metalowych części, żeby ułatwić rozproszenie się wytwarzanego przez słuchawki ciepła.

Ikonę przeprojektowanych AirPodsów znaleziono na początku października w sekcji związanej z ułatwieniami dostępu w pierwszej becie iOS 13.2.

Zapisy w kodzie źródłowym systemu wskazują, że nowe słuchawki będą posiadały opcję opisaną przez Apple jako „Focus mode”. To prawdopodobnie nic innego, jak tryb działania AirPods z włączoną aktywną redukcją hałasu.

Informacje o AirPods 3. generacji krążą po sieci już od jakiegoś czasu. Słuchawki mają nieco zmienić swój wygląd i być bardzie odporne na wodę. Być może będą dostępne w innych wersjach kolorystycznych.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: