Promocja “3 w cenie 2” – inteligentne gniazdko Eve Energy z HomeKit w niespotykanej dotąd cenie

Dawid Olczak   26 października 2019

Kiedy planujecie przekształcić swoje analogowe mieszkanie w inteligenty dom wielu z Was z pewnością spędza godziny na czytaniu o najlepszych akcesoriach HomeKit, aby dokonać najrozsądniejszego wyboru. Dla jednych będą to rozwiązania firmy Legrand, dla innych urządzenia zaprojektowane przez Philips Hue, a dla jeszcze innych produkty firmy EVE. Tych trzech producentów ma z sobą wiele wspólnego, ale zarazem wiele ich dzieli. Jednak posiadają jedną wspólną cechę, która dla nas, konsumentów, jest najistotniejsza – działają wzorowo!

Dlatego dziś zarekomenduje Wam urządzenie, które testuje już od ponad 8 miesięcy i jeszcze nigdy mnie nie zawiodło – inteligentne gniazdko EVE Energy, które dodatkowo możecie kupić teraz w wyjątkowo tanio – w niespotykanej dotąd cenie.

berrolia

Gniazdko Eve Energy z HomeKit

Eve Energy to inteligentne gniazdko o niewielkich wymiarach, które łączy się z naszym iPhonem lub centrum akcesoriów za pomocą protokołu Bluetooth.

Na zewnętrznej części obudowy znajdziemy jeden podświetlany przycisk, który służy do ręcznego włączenia lub wyłączenia gniazdka. Co bardzo ważne, przycisk ten możemy zablokować za pomocą funkcji zwanej „Child Lock”. Dodatkowo, wewnątrz aplikacji Eve możemy ustalić, w jakich sytuacjach przycisk ma być podświetlany (gdy gniazdko jest włączone lub wyłączone).

Gniazdko charakteryzuje się wytrzymałością na obciążenia do 2500W, więc możemy być spokojni, gdy podłączymy do niego pralkę czy żelazko.

Wewnątrz aplikacji Eve, która jest uznawana za jedną z najlepszych aplikacji HomeKit w ogóle, możemy sprawdzić zużycie energii, poniesione koszty na energię elektryczną, czy zaprogramować harmonogram pracy. Oczywiście możemy również wyłączyć lub włączyć gniazdko za pomocą wirtualnego przełącznika.

Jednak nie po to kupujemy takie gniazdko, żeby w cokolwiek klikać. Kupujemy je po to, by w pełni zautomatyzować nasze urządzenia elektryczne.

Co można zrobić z takim inteligentnym gniazdkiem?!

Smart-gniazdka to zaraz po inteligentnym oświetleniu najciekawsze urządzenia HomeKit, które dają nam namacalne i natychmiastowe korzyści.

Jednym z moich ulubionych przykładów wykorzystania inteligentych gniazdek, to wykorzystanie Eve Energy w połączeniu z pralką i czujnikiem zalania. Po ustawieniu odpowiedniej automatyzacji czujnik natychmiast wyłącza pralkę po wykryciu wycieku.

Kolejna automatyzacja, którą wykorzystuje w swoim mieszkaniu, to połączenie gniazdka z ekspresem do kawy. Automatyzacje mam ustawione w taki sposób, że zawsze, gdy wstaję rano (niezależnie od godziny) kawa parzy się w 100% samoczynnie.

Trzeci przykład może jest dość prosty, ale naprawdę praktyczny. Eve Energy możemy wykorzystać do sterowania lampką nocną. Bardzo często, gdy kładę się do łóżka, oświetlenie wyłączam za pomocą komendy Siri. Jest to praktyczne i bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością bardzo szybko docenicie.

Smart-gniazdka świetnie sprawdzają się też z czujnikami ruchu (np. włączenie światła po wykryciu ruchu), czy do automatycznego włączania/wyłączania urządzeń po naszym przyjściu lub wyjściu z domu.

Możliwości są po prostu nieograniczone.

Promocja w ThinkStore

Do napisania tego krótkiego artykułu skłoniła mnie promocja, którą możecie znaleźć teraz w ThinkStore. Do końca tego miesiąca (lub do wyczerpania zapasów) możecie kupić trzy gniazdka Eve w cenie dwóch (przy zakupie dwóch gniazdek trzecie otrzymujecie gratis). Jest to niebywała okazja, ponieważ jedno gniazdko wychodzi w cenie jedynie 146 zł.

Moim zdaniem jest to świetna okazja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z inteligentnym domem od urządzenia, które nie jest przypadkowym produktem, przypadkowego producenta. Eve od zawsze uważany jest za jednego z najlepszych producentów urządzeń HomeKit, a trzeba pamiętać, że właśnie od dobrze działających urządzeń zależy nasze zadowolenie z inteligentych instalacji.

Urządzenia Eve polecam również z jeszcze innego powodu. Tak samo jak Apple, Eve dba o naszą prywatność i gwarantuje nam, że nasze dane nie są sprzedawane oraz wykorzystywane w sposób, jaki tego byśmy sobie nie życzyli. Jest to cecha, która Eve szczyci się od początku powstania firmy. Niestety, wielu innych producentów szerokim łukiem omijaja ten temat.

Kup gniazdko Eve Energy w promocji “trzy w cenie dwóch”

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: