Przegląd najciekawszych akcesoriów do AirPods

Dawid Olczak   30 października 2019

AirPods to według mnie urządzenie, które zrewolucjonizowało rynek słuchawek dousznych. Fakty mówią same za siebie – zaprojektowane przez Apple słuchawki można spotkać niemal wszędzie i nikogo już nie dziwią wystające z naszych uszu „patyczki”, które nie są połączone żadnym przewodem ani z naszym iPhonem, ani też same z sobą.

Co ciekawe, AirPods nie są tak popularne przez to, że są niedoścignionym wzorem jeżeli chodzi o jakość audio. Wręcz przeciwnie – grają mocno przeciętnie. Ale jest jedna rzecz, w której są niedoścignionym wzorcem dla całej konkurencji – oczywiście mam tu na myśli połączenie sprzętu i oprogramowania, które pokazuje swoją prawdziwą moc, gdy mamy kilka urządzeń ze stajni Apple.

Dlatego dzisiaj, dwa dni po rozpoczęciu sprzedaży nowych słuchawek od Apple – AirPods Pro, przygotowałem dla Was listę ciekawych akcesoriów do AirPods 1. i 2 generacji. Podejrzewam, że wielu z Was skusi się na zakup właśnie tych słuchawek, bo jest bardzo prawdopodobne, że będzie je można kupić taniej w wielu promocjach.

berrolia

Akcesoria do AirPods (1. i 2. generacji)

Poniżej zamieściłem listę akcesoriów, które moim zdaniem mogą się Wam spodobać. Ale zanim przejdziecie do jej przeglądania, pozwólcie, że zarekomenduje Wam jedno akcesorium, które moim zdaniem jest wprost genialne. Chodzi mi o etui, które zostało zaprojektowane przez firmę Spigen – SPIGEN URBAN FIT.

Urządzenie urzekło mnie swoim genialnym wyglądem i wręcz fenomenalnym wykonaniem. Przyjemny w dotyku i bardzo wytrzymały materiał został połączony z wytrzymałym poliwęglanem. Jednak sam wygląd to nie wszystko, również sama konstrukcja została bardzo dobrze przemyślana. Etui chroni nasze słuchawki z każdej strony (również od strony zawiasów), a gdy je otworzymy słuchawki delikatnie wyjeżdżają do góry aby można było je łatwo wyciągnąć. Moim zdaniem jest to rewelacyjne akcesorium, którego zakup powinniście rozważyć.

SPIGEN URBAN FIT AIRPODS CASE

Zobacz w ThinkStore

 

SPIGEN RA220 AIRPODS EARTIPS

Nakładki na słuchawki AirPods zapobiegają ich wypadaniu z uszu i zwiększają komfort słuchania muzyki i rozmów. Dostępne w kolorze czarnym i białym.

Zobacz w ThinkStore

 

SPIGEN AIRPODS STRAP

Zobacz w ThinkStore

 

Stacja ładujaca ZENS Stand+Dock+Watch

Zobacz w ThinkStore

 

Catalyst Waterproof Case – etui wodoszczelne

Zobacz w ThinkStore

 

Twelve South AirSnap

Zobacz w ThinkStore

 

SPIGEN LA MANON AIRPODS CASE

Zobacz w ThinkStore

 

BASEUS AIRPODS CASE & STRAP

Zobacz w ThinkStore

 

BASEUS WIRELESS CHARGING AIRPODS CASE

Etui do AirPods 1. generacji, dzięki któremu słuchawki naładujesz bezprzewodowo przy użyciu każdej ładowarki Qi.

Zobacz w ThinkStore

 

SPIGEN TOUGH ARMOR AIRPODS CASE

Zobacz w ThinkStore

 

BASEUS AIRPODS CASE

Zobacz w ThinkStore

 

BASEUS SMART 3IN1 WIRELESS CHARGER

Zobacz w ThinkStore

Puro ICON Silicon Case

Zobacz w ThinkStore

Więcej ciekawych i praktycznych akcesoriów do AirPods 1. i 2. generacji znajdziecie w ThinkStore w zakładce “AirPods – akcesoria”.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: