Zobacz wszystkie produkcje dostępne od dzisiaj w Apple TV+ (zwiastuny)

Tomek Czech   1 listopada 2019

Dzisiaj Apple uruchamia swój serwis wideo – Apple TV+. O wszystkich szczegółach na jego temat (m.in. ile kosztuje subskrypcja, jak i gdzie oglądać) pisaliśmy tutaj. Poniżej znajdziecie listę wszystkich tytułów dostępnych w dniu premiery, ich oficjalne opisy i zwiastuny.

berrolia

The Morning Show

(DRAMAT)

Zajrzyj za kulisy porannej telewizji. W rolach głównych występują Reese Witherspoon, Jennifer Aniston i Steve Carell. Ten bezlitośnie szczery dramat pokazuje nowoczesne miejsce pracy przez pryzmat ludzi, którzy codziennie pomagają Ameryce się obudzić.

See

(DRAMAT)

Wirus zdziesiątkował ludzkość, a ocaleni zostali pozbawieni wzroku. Jason Mamoa w roli ojca narodzonych setki lat później bliźniąt obdarzonych zdolnością widzenia, która dla innych stała się mitem, musi ochronić swoje plemię przed żądną władzy królową. W serialu występuje również Alfre Woodard.

For All Mankind

(DRAMAT)

Wyobraź sobie świat, w którym globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie zakończył. Ta alternatywna wersja historii, autorstwa Ronalda D. Moore’a (Outlander, Battlestar Galactica), opowiada o życiu astronautów NASA – bohaterów i gwiazd swoich czasów – oraz ich rodzin.

Dickinson

(KOMEDIA)

Hailee Steinfeld gra rolę Emily Dickinson. Poetki. Córki. Buntowniczki. Dorastająca Emily jest zdeterminowana, by zostac najlepszą poetką na świecie.

Królowa słoni

(DOKUMENT)

Wyrusz w niesamowitą podróż z Atheną, majestatyczną matroną, prowadzącą swoje stado słoni przez bezlitosną afrykańską sawannę. Opowiedziana przez Chiwetela Ejiofora historia o rodzinie, odwadze i powrocie do domu została zaprezentowana podczas oficjalnej selekcji festiwalu w Toronto oraz na festiwalu filmowym Sundance.

Helpsters

(FAMILIJNE)

Poznajcie Cody’ego i Pomagadła (Helpsters), grupę żywiołowych potworków, które uwielbiają rozwiązywać problemy. Planowanie przyjęcia, wspinaczka górska albo opanowanie magicznej sztuczki – Pomagadła to rozgryzą – a wszystko zaczyna się od planu.

Autor-widmo

(FAMILIJNE)

Kiedy widmo nawiedza lokalną księgarnię i zaczyna wypuszczać fikcyjne postacie do prawdziwego świata, czworo dzieci musi połączyć siły, aby rozwiązać ekscytującą tajemnicę związaną z niedokończony sprawami widma.

Snoopy w kosmosie

(FAMILIJNE)

Przeżyj ze Snoopym wielką przygodę, gdy postanawia spełnić swoje marzenia i zostać astronautą NASA. Razem z Charliem Brownem i reszta ekipy Fistaszków Snoopy przejmuje dowodzenie w Międzynarodowej Stacj Kosmicznej, by badać Księżyc i nie tylko.

Na ten rok zapowiedziane są już trzy inne produkcje:

Servant

(DRAMAT)

M. Night Shyamalan prezentuje Servant, serial opowiadający o losach pary z Filadelfii, pogrążonej w żalu po niewyobrażalnej tragedii, która powoduje rozłam w małżeństwie i pozwala tajemniczej sile wkraść się do ich domu.

Dostępny od 29 listopada.

Truth Be Told

(DRAMAT)

Zanurz się w świat podcastów o prawdziwej zbrodni. Nowe dowody zmuszają podcasterkę, Poppy Parnell (Octavia Spencer) do ponownego otwarcia sprawy o morderstwo, która uczyniła ją sławną. Aaron Paul gra mężczyznę, w którego niesłusznym skazaniu mogła mieć swój udział.

Dostępny od 6 grudnia.

Hala

(DRAMAT)

Poznajcie 17-letnia Halę (Geraldine Viswanathan), licealistkę, która stara się odnaleźć równowagę pomiędzy byciem nastolatką z przedmieść a swoim tradycyjnym muzułmańskim wychowaniem. Próbując ustalić własną tożsamość, Hala odkrywa tajemnicęm która może zniszczyć jej rodzinę.

Producentem wykonawczym filmu jest Jada Pinkett Smith. Ten kobiecy dramat o dorastaniu został zaprezentowany podczas oficjalnej sekcji na festiwalu Sundance w 2019 roku oraz na Miedzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w 2019 roku.

Dostępny “już wkrótce”.

Wymieniłem baterię w iPhonie nie wychodząc z domu - skorzystaj z darmowej usługi „door-to-door”!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: