Apple zaskakuje – zaprasza na jeszcze jedną konferencję w tym roku

Tomek Czech   19 listopada 2019

Apple zaskoczyło wszystkich wczoraj wieczorem rozsyłając zaproszenie na kolejną w tym roku konferencję, która odbędzie się 2 grudnia w Nowym Jorku. Event ma dotyczyć aplikacji z App Store i odbywać się będzie pod hasłem „Kochane przez miliony. Tworzone przez najlepszych”.

berrolia

Konferencja Apple – grudzień 2019

Na rozesłanym wybranym mediom zaproszeniu czytamy, że konferencja ma być uhonorowaniem najlepszych według Apple aplikacji i gier w App Store w 2019 r. W poprzednich latach firma z Cupertino robiła to po prostu przez udostępnienie listy takich aplikacji i gier, którą można było znaleźć w iTunes.

Nie wiadomo, czy oprócz prezentacji najlepszych programów z App Store na konferencji zostaną też pokazane nowe sprzęty. Raczej nie należy się tego spodziewać.

Event rozpocznie się w poniedziałek, 2 grudnia, o godzinie 16:00 czasu lokalnego w Nowym Jorku. W Polsce będzie wtedy 22:00.

Na ThinkAppe będziemy oczywiście jak zawsze relacjonowali na bieżąco wszystkie wydarzenia z konferencji.

Ruszył wspólny projekt ThinkApple i iSpot!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: