Na co komu zginane ekrany? Ciekawy koncept iPhone’a w wersji „slider” (wideo)

Łukasz Bernaczyk   18 listopada 2019

W sieci pojawił się śmiały koncept iPhone’a: w przeciwieństwie do większości ostatnich konceptów, ten nie posiada zginanego ekranu – drugi ekran, ukryty pod głównym wyświetlaczem, wysuwa się na boki.

berrolia

iPhone Slide PRO

Ten ciekawy koncept pokazuje, że większa powierzchnia ekranu wcale nie musi wiązać się z jego zginaniem.

Wizja użytkownika o ksywie batnotbadtv jest bardzo śmiała, choć trzeba przyznać, że nie jest pozbawiona sensu i technicznie możliwa do wykonania.

Na koncepcyjnym wideo widzimy „iPhone’a Slide Pro”, który posiada drugi, wysuwany ekran. Po rozsunięciu wyświetlacza otrzymujemy sporo nowych możliwości, na przykład związanych z multitaskingiem.

Choć pomysł przedstawiony na filmie bardzo mi się podoba uważam, że rozkładany ekran były bardziej sensowny, gdyż może pozwolić na połączenie dwóch urządzeń (iPada i iPhone’a) w jedno.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: