“iPhone 15 Flip” – składany iPhone 15 w nowym, świetnym koncepcie wideo

Łukasz Bernaczyk   11 grudnia 2022

Składany iPhone z elastycznym ekranem to jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń elektronicznych. Zobaczmy, jak mógłby wyglądać taki smartfon od Apple, gdyby firma z Cupertino zdecydowała się wprowadzić go do sprzedaży już w przyszłym roku jako “iPhone’a 15 Flip”.

berrolia

iPhone 15 Flip – koncept wideo

Na youtubowym kanale 4RMD pojawił się niedawno świetny koncept wideo składanego “iPhone’a 15 Flip”. Wizja autora, bazująca na pojawiających się w ostatnich miesiącach doniesieniach na temat składanego iPhone’a, połączona z świetnym wykonaniem pokazuje, jak w niedalekiej przyszłości rzeczywiście może wyglądać pierwszy składany iPhone.

Jest więc innowacyjny mechanizm zawiasowy, drugi, zewnętrzny wyświetlacz oraz wszystkie spodziewane cechy iPhone’a 15, czyli układ A17 Bionic, USB-C, Dynamic Island, aparat 48 MP oraz wyświetlacz główny Super Retina XDR.

Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze i założę się, że gdyby Apple zdecydowało się wprowadzić na rynek składanego iPhone’a dokładnie w takiej formie, jak na wideo, z pewnością od razu stałby się sprzedażowym hitem.

Mac od ręki i w super cenie!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: