Zobacz potencjalne nowości w iOS 17 na świetnym koncepcie wideo

Łukasz Bernaczyk   30 maja 2023

Do premierowego pokazu iOS 17 pozostało już tylko kilka dni, tymczasem do sieci trafił właśnie świetny koncept wideo pokazujący, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym wersji systemu operacyjnego dla iPhone’ów.

berrolia

iOS 17 – koncept wideo

Grafik Nicholas Ghigo postanowił zwizualizować zarówno informacje krążące po sicie na temat nowości, jakie trafią do iOS 17, jak i własne życzenia wobec nowego systemu.

W niedługim klipie wideo widzimy między innymi takie nowości jak przeprojektowane Centrum Kontroli, nowe czcionki systemowe, nowe tapety oraz sposób ich wyboru, nowe ikony aplikacji, możliwość dostosowywania przycisków ekranowych zablokowanego ekranu, teksty piosenek na zablokowanym ekranie, możliwość blokowania poszczególnych aplikacji za pomocą Face ID, nowe widżety i wiele innych nowości.

Zobaczcie sami. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę fajnie.

Przypomnę, że premierowy pokaz iOS 17 oraz pozostałych systemów operacyjnych Apple, a także premiera gogli “Apple Reality” odbędą się już w najbliższy poniedziałek, 5 czerwca, o godzinie 19:00 polskiego czasu, podczas prezentacji otwierającej  konferencję WWDC 2023.

Wszystko, co do tej pory wiemy na temat iOS 17 znajdziesz tutaj.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: