Oficjalna aplikacja ChatGPT na iPhone’a i iPada już dostępna w Polsce

Tomek Czech   31 maja 2023

Kilka dni temu firma OpenAI udostępniła swoją oficjalną aplikację do korzystania ze słynnego chatbota ChatGPT. Aplikacja dostępna była za darmo w App Store w wersji dla iPhone’a i iPada, ale tylko w Stanach Zjednoczonych. Teraz apka pojawiła się w kilkudziesięciu kolejnych krajach, w tym w Polsce.

berrolia

ChatGPT na iPhone’a i iPada dostępny w Polsce

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji OpenAI ChatGPT to:

  • Natychmiastowe odpowiedzi – możliwość uzyskania dokładnych informacji bez przeglądania reklam lub wielu wyników.
  • Dostosowane porady – możliwość wyszukiwania wskazówek dotyczących gotowania, planowania podróży lub tworzenia przemyślanych wiadomości.
  • Kreatywna inspiracja – możliwość generowania pomysłów na prezenty, wykonywania projektów prezentacji, a nawet pisania wierszy.
  • Profesjonalny wkład – zwiększ produktywność dzięki opiniom na temat pomysłów, podsumowaniu notatek i pomocy technicznej w danym temacie.
  • Możliwości nauki – nauka nowych języków, współczesnej historii i nie tylko.

Aplikacja ChatGPT ma zintegrowane narzędzie Whisper, dzięki któremu możemy głosowo dyktować zapytania. Historia operacji w apce jest synchronizowana między urządzeniami, jak iPad i iPhone.

Pobranie aplikacji i korzystanie z jej podstawowych funkcjonalności jest darmowe, natomiast pełną funkcjonalność odblokowuje usługa ChatGPT Plus, która – tak samo jak w wersji przeglądarkowej – kosztuje 19,99 dolarów za miesiąc.

Dzięki ChatGPT Plus użytkownik uzyskuje dostęp do ChatGPT nawet podczas największego obciążenia serwerów, otrzymuje szybsze odpowiedzi i priorytetowy dostęp do nowych funkcjonalności oferowanych przez zaawansowany ChatGPT-4.

Oficjalną aplikację ChatGPT na iPhone’a i iPada możesz pobrać tutaj.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: