iPhone Ultra inspirowany Apple Watch Ultra – ciekawy koncept

Łukasz Bernaczyk   8 lutego 2023

Grafik i designer Jonas Daehnert postanowił sprawdzić, jak wyglądałby nadchodzący iPhone Ultra, gdyby jego wygląd był “żywcem” zaczerpnięty z zegarka Apple Watch Ultra. Efekt zobaczycie poniżej.

berrolia

iPhone Ultra w stylistyce Apple Watch Ultra

Zgodnie z tym, co jasno zaznaczył autor poniżej grafiki, przedstawiony render iPhone’a Ultra nie powstał na bazie najbardziej aktualnych przecieków na temat tego modelu. Grafik przyznaje wprost, że nie zna wszystkich aktualnych informacji na temat nadchodzącego flagowca Apple.

Jak wspomniałem na wstępie, Jonas Daehnert chciał sprawdzić, jak wyglądałby zapowiadany iPhone Ultra, gdyby jego dizajn był inspirowany zegarkiem Apple Watch Ultra.

Jest więc wzmocniona, zaokrąglona, tytanowa rama, gruba, solidna obudowa, zabudowane przyciski na wystających “wyspach”, programowalny przycisk Action, no i oczywiście dodatkowe pomarańczowe akcenty.

Według Maraka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje wprowadzenie na rynek dodatkowego, high-endowego modelu iPhone’a, jeszcze lepszego i jeszcze droższego od obecnych iPhone’ów “Pro”. Mógłby on zostać nazwany “iPhone Ultra”, a jego premiera spodziewana jest jesienią 2024 r. Cena telefonu może osiągnąć pułap około 1500 dol., co w Polsce przełożyłoby się na około 10 tys. zł.

Zobacz też: Nie dość, że taniej, to jeszcze na raty 0% – megapromocja na najnowszy sprzęt Apple

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: