iOS 17 – nowy standard mocy i personalizacji (koncept)

Łukasz Bernaczyk   13 grudnia 2022

W serwisie Behance pojawił się nowy koncept systemu iOS 17, którego autor skupił się na możliwościach personalizacji systemu oraz kilku ciekawych nowych funkcjach i aplikacjach. Zobaczcie sami, bo wygląda to co najmniej interesująco.

berrolia

Koncept iOS 17 – moc i personalizacja

Autorem konceptu przyszłorocznego iOS 17 jest pochodzący z Odessy Konstantin Konovalov. W jego wizji nowy system operacyjny Apple przeznaczony dla iPhone’ów powinien mocno rozszerzyć możliwości personalizacji, a także wprowadzić kilka nowych, użytecznych funkcjonalności.

Na grafikach widzimy więc możliwości jeszcze większej “customizacji” ekranu blokady oraz finalnie opcję udostępnienia go innym użytkownikom iPhone’ów.

Są też przeprojektowane aplikacje systemowe, w tym apka Connect, łącząca w sobie funkcjonalności aplikacji Telefon, Kontakty, Face Time i Poczta Głosowa.

Przeprojektowaniu uległa też aplikacja Portfel oraz animacje Apple Pay, które w wizji grafika wyglądają naprawdę ciekawie.

Oczywiście jest też więcej widżetów, nowe grafiki w aplikacji Muzyka, przeprojektowana apka Wiadomości z nowymi funkcjami oraz nowa, systemowa aplikacja Konwerter, pozwalająca w łatwy i szybki sposób przeliczać waluty oraz jednostki miar.

Całość okraszona jest nowym graficznym stylem o fioletowych akcentach.

To bardzo ciekawa wizja nowego systemu, choć osobiście mam nadzieję, że podczas premierowego pokazu iOS 17, który zapewne odbędzie się na konferencji WWDC 2023, Apple zaskoczy użytkowników iPhone’ów nieco bardziej.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: