Zobacz, jak może wyglądać iPhone 15 Pro/Ultra z tytanową obudową o zaokrąglonych tylnych krawędziach (wideo)

Łukasz Bernaczyk   5 grudnia 2022

Wprawdzie do premiery iPhone’a 15 pozostało jeszcze sporo czasu, jednak pojawiło się już na jego temat sporo przecieków, co zachęca różnego typu projektantów do tworzenia wizualizacji przyszłorocznych smartfonów Apple. Sprawdźcie, jak może wyglądać iPhone 15 Pro Max/iPhone 15 Ultra , a także pozostałe modele iPhone’a 15, biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe doniesienia na ich temat.

berrolia

iPhone 15 – koncept wideo

Bloger prowadzący kanał na YouTube pod nazwą Matt Talks Tech przygotował naprawdę dobrej jakości rendery pokazujące to, jak mogą wyglądać przyszłoroczne iPhone’y 15, w tym również iPhone 15 Pro lub iPhone 15 Ultra.

Skupimy się na renderach iPhone’a 15 Pro i 15 Pro Max/Ultra, gdyż to właśnie w tym modelu zmieni się najwięcej.

Na grafikach widzimy więc tytanową obudowę z zaokrągleniami w kierunku tylnej płaszczyzny oraz port USB-C.

Bloger w swoim wideo wymienia również te cechy iPhone’ów 15 z serii “pro”, których nie widać na wizualizacjach: boczne przyciski haptyczne, układ A17 Bionic, 8 GB RAM oraz pamięć w opcjach od 256 GB do 2 TB.

Większy z przyszłorocznych modeli “pro” (iPhone 15 Pro Max/15 Ultra lub po prostu “iPhone Ultra”) ma też posiadać aparat persyskopowy.

Specyfikacja świetna, wygląd również, obawiamy się jednak, że cena może być zabójcza. Autor wspomina o cenie bazowej 1199 dolarów, co w polskich sklepach, przy obecnym przeliczniku Apple, dałoby około 7499 zł. Możemy się jednak spodziewać, że iPhone w wersji “ultra” będzie droższy od obecnego iPhone’a 14 Pro Max.

Zobacz też: iPhone 14 Pro i 14 Pro Max dostępne od ręki! (lista aktualizowana na bieżąco)

Mac od ręki i w super cenie!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: