Black Friday Week w ThinkStore – o takie ceny nic nie robiłeś!

Tomek Czech   24 listopada 2019

Aktualizacja: środowy Black Deal to wyjątkowy uchwyt samochodowy Berrolia tańszy o 35%!

***

Black Friday to już od dawna nie tylko friday. W wielu sklepach promocje ruszają dużo (dużo!) wcześniej. My w ThinkStore nie odpalamy co prawda czarnopiątkowych zniżek już w październiku, ale też nie ograniczmay się do samego piątku – jak rok temu, chcemy Wam dać szansę upolowania jeszcze większej ilości promek, niż jesteście to w stanie zrobić w jeden dzień.

Dlatego po raz kolejny uruchamiamy Black Friday Week – tydzień niesamowitych okazji, których kulminacja nastąpi w piątek, kiedy w ThinkStore znajdziecie kilkaset świetnych produktów przecenionych nawet o 60%!

berrolia

Black Friday Week 2019 w ThinkStore

Oto rozkład jazdy na ten tydzień:

Poniedziałek – czwartek

W poniedziałek startują dwie promocje:

1. Kupujesz, czy ryzykujesz?

Kilkadziesiąt produktów, których ceny będą z każdym dniem… spadać. W poniedziałek będą niższe o 30%. We wtorek o 40%. W środę już o 50%, a w czwartek o 60%!

Gdzie jest haczyk? Otóż przeceniamy ograniczoną liczbę egzemplarzy każdego produktu. Jaką? Tego nie zdradzamy. Możecie więc kupić dany sprzęt od razu w poniedziałek (uwaga: promocje ruszają zaraz po północy) z 30-procentową zniżką, albo poczekać jeden, dwa lub trzy dni, aż cena spadnie jeszcze niżej. Oczywiście ryzykujecie wtedy, że produkt zostanie wcześniej wyprzedany.

Wybór należy do Was!

Aktualizacja: wszystkie produkty dostępne w ramach tej promocji znajdziecie tutaj.

2. Black Deal

Każdego dnia od poniedziałku do czwartku będziemy mieli dla Was jeden bardzo interesujący, specjalnie wybrany na tę okazję produkt, który będziecie mogli kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie. Promocja na każdy z nich będzie trwała tylko 24 godziny.

Aktualizacja: pierwszy „Black Deal” już dostępny.

Czwartek

W czwartek wysyłamy newsletter ze specjalnymi, wyjątkowi promocjami, które będą dostępne jedynie dla subskrybentów – informacja o nich nie pojawi się ani na stronach ThinkApple, ani na stronie ThinkStore, ani w naszych mediach społecznościowych. Jedyną możliwością, żeby uzyskać do nich dostęp jest zapisanie się do newslettera ThinkStore.

Zapisz się

* Pola wymagane

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie klikając link w stopce otrzymanego newslettera. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

Piątek

Black Friday 2019! Ponad 300(!!) przecenionych produktów, zniżki do 60%! Wśród nich wiele najlepszych akcesoriów do iPhona, iPada, MacBooka, Apple Watcha czy AirPodsów oraz mnóstwo innych świetnych gadżetów.

Promocje ruszą zaraz po północy.

Staraliśmy (i wciąż się staramy), żeby stany magazynowe był jak największe, ale ze względu na wyjątkowe ceny w Black Friday wszystko sprzedaje sie jak ciepłe bułeczki, więc bądźcie czujni, bo w zeszłym roku niektóre produkty wyprzedały się w ThinkStore naprawdę błyskawicznie.

A już w poniedziałek… Cyber Monday! Kolejne magapromocje. Ale o szczegółach tej akcji dowiecie się za tydzień.

Oprócz zapisania się do newslettera, warto śledzić ThinkStore na Facebooku, Twitterze czy Instagramie, żeby w pierwszej kolejności dowiadywać się o promocjach.

Udanych zakupów!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: