Black Friday Week: iWalk Link Me Air z nano-przyssawkami 30% taniej

Tomek Czech   25 listopada 2019

Dzisiaj rozpoczynamy Black Friday Week w ThinkStore, czyli tydzień niezwykłych promocji, których kulminacja nastąpi oczywiście w piątek. O wszystkim, co się będzie działo w tym tygodniu w ThinkStore przeczytasz tutaj.

Tymczasem przedstawiamy nasz dzisiejszy Black Deal: innowacyjny bezprzewodowy powerbank iWalk Link Me Air z nano-przyssawkami, który do końca dnia możecie kupić o 30% taniej.

berrolia

Black Friday 2019 – iWalk Link Me Air

Wyobraźcie sobie połączenie powerbanku o niewielkich kompaktowych rozmiarach z bezprzewodowym ładowaniem oraz wyposażeniem go w nano-przyssawki, które przytwierdzą go do Waszego iPhone’a. Taka konstrukcja pozwoliłaby naładować Wasz telefon w znacznie wygodniejszy sposób, podczas podróży, oglądania filmów, grania, słuchania muzyki, czy jakiejkolwiek innej czynności, która przychodzi Wam teraz do głowy. Zero przewodów, żadnej plątaniny kabli.

Tym właśnie jest Powerbank Link Me Air – połączeniem wysokiej jakości, bardzo wydajnej baterii o pojemności 3000 mAh z cewką indukcyjną oraz niespotykaną wcześniej technologią nano-przyssawek. Wystarczy tylko wziąć powerbank do ręki, przyłożyć go do telefonu i gotowe! Po wciśnięciu guzika rozpocznie się ładowanie.

Nano-przyssawki na tyle mocno przysysają się do telefonu, że możemy go swobodnie używać, bez obawy, że powerbank od niego odpadnie.

Trzeba mieć na uwadze, że Link Me Air nie będzie się w stanie „przyssać” do etui, które mają nierówną, chropowatą powierzchnię. Poza tą niewielką niedogodnością możecie “przyklejać” ten powerbank do czego chcecie i jak chcecie!

Sami sprawdziliśmy, jak mocno Link Me Air trzyma się etui telefonu:

Link Me Air posiada wbudowane złącze USB-C, które służy do szybkiego ładowania powerbanku. Urządzenie obsługuje też technologię Pass-Through, dzięki której można jednocześnie ładować zarówno sam powerbank, jak i telefon.

Znalazło się tu też miejsce dla trzech diod informujących o stanie naładowania baterii.

iWalk jak zwykle zwrócił olbrzymią uwagę na bezpieczeństwo samego produktu, jak i użytkownika – gwarantuje nam to aż dziesięć wbudowanych zabezpieczeń, m.in. przed przeładowaniem, przed wysokim napięciem czy przed przegrzaniem.

Zobaczcie wideo:

Tylko dzisiaj z okazji Black Friday Week w ThinkStore cena powerbanka iWalk Link Me Air jest obniżona aż o 30%!

Kup iWalk Link Me Air o 30% taniej

Wyjątkowe promocje Black Friday tylko w newsletterze

W czwartek wyślemy newsletter ze specjalnymi, wyjątkowi promocjami, które będą dostępne jedynie dla subskrybentów – informacja o nich nie pojawi się ani na stronach ThinkApple, ani na stronie ThinkStore, ani w naszych mediach społecznościowych. Jedyną możliwością, żeby uzyskać do nich dostęp jest zapisanie się do newslettera ThinkStore.

Zapisz się

* Pola wymagane

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie klikając link w stopce otrzymanego newslettera. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.


Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: