Black Friday: Go2Sleep – profesjonalne urządzenie do monitorowania snu taniej o VAT

Tomek Czech   29 listopada 2019

Go2Sleep to wykorzystujące sztuczną inteligencję urządzenie do monitorowania i analizy snu. Testowałem je przez kilka miesięcy (moją recenzję znajdziecie tutaj) i uważam, że jest to zdecydowanie jedno z najlepszych urządzeń tego typu na rynku. Otrzymaliśmy informację od dystrybutora, że Go2Sleep jest właśnie w promocji z okazji Black Friday – kupicie go taniej o VAT, czyli o 23%.

berrolia

Black Friday 2019: Monitorowanie snu z Go2Sleep

Go2Sleep to silikonowy pierścień zakładany na palec, który dzięki zaawansowanym czujnikom sensorycznym precyzyjne monitoruje jakość snu, jego długość i fazy. Zlicza też ilość obróceń się z boku na bok oraz bada tętno.

Udziela wskazówek, jak lepiej spać, żeby czuć się lepiej i być zdrowszym.

W stosunku do Apple Watcha ma dwie podstawowe zalety:

  • potrafi określić poziom tlenu we krwi (posiada funkcję ostrzegania o niskim poziomie tlenu we krwi – wybudzanie przez wibracje);
  • kontroluje bezdech senny, czyli poważną dolegliwość zwiększającą ryzyko wystąpienia m.in. niewydolności sercowej i zawału serca.

Dzięki funkcji “alarm biologiczny” urządzenie może obudzić nas rano w najlepszym momencie, gdy znajdujemy się w fazie snu płytkiego.

Świetna wiadomość dla użytkowników sprzętu Apple jest taka, że dane zebrane przez Go2Sleep (tętno i nasycenie tlenem) oraz analizę snu wykonaną przez aplikację SleepOn możemy synchronizować z aplikacją Zdrowie na iPhonie.

Szczegółowe raporty i analizę snu znajdziemy w aplikacji na iOS, Androida, Maca i Windowsa (dostępna w języku polskim). Po założeniu pierścienia na palec mamy możliwość śledzenia w aplikacji na bieżąco naszego tętna i nasycenia krwi tlenem.

Go2Sleep to profesjonalne urządzenie, które nie tylko udzieli nam wskazówek jak lepiej spać (co w dłuższym czasie przełoży się na stan naszego zdrowia), ale też może wskazać poważne dolegliwości, o których nie mieliśmy pojęcia.

Więcej informacji na temat tego produktu znajdziecie na oficjalnej stronie Go2Sleep.

Promocja Black Friday

Z okazji Black Friday 2019 urządzenie możecie kupić taniej o VAT, czyli o 23% – przy odprawie w koszyku należy użyć kodu promocyjnego “blackfriday19“.

Kup Go2Sleep taniej o VAT

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: