Denon gra dla WOŚP – do wylicytowania wyjątkowy sprzęt audio

Redakcja   12 stycznia 2020

Jak wiecie, w tym roku gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem z Oakywood, który przekazał na aukcję unikatowy zestaw drewnianych akcesoriów. 28. Finał WOŚP wspiera też nasz partner – sieć specjalistycznych salonów audio-video Denon Store. Wśród charytatywnych aukcji Denona znajdziemy wyjątkową, złotą wersję luksusowych kolumn głośnikowych Wilson Exclusive Line EL-10, gramofon Hi-Fi Denon DP400 White w komplecie z kolekcjonerskim wydaniem płyty winylowej „Acoustic Room 47 Limited Black Edition”, zestaw głośników kina domowego Wilson Raptor 5.2.0. Atmos oraz pierwsze w Polsce sztuki głośników Denon Home 150, 250 i 350.

berrolia

Wilson Exclusive Line EL-10 Golden Lustre

Zdecydowaliśmy się wesprzeć Orkiestrę przekazując na cele tegorocznego Finału WOŚP specjalną, jedną jedyną parę wyjątkowych, największych luksusowych kolumn głośnikowych Wilson Exclusive Line EL-10 w bardzo specjalnej wersji.

Specjalne idee wymagają wsparcia wyjątkowymi produktami dla wyjątkowych ludzi o złotym sercu. Stąd też nazwaliśmy naszą specjalną edycję kolumn- Golden Lustre od lustrzanego połysku złota specjalnej, specjalistycznej i długowiecznej folii okleinowej. Całość operacji została przeprowadzona ręcznie przez specjalistów tej dziedziny, mamy więc pewność, że będzie wyjątkowo trwała.

Najwyższa próba złota 9999

Najlepsze intencje i najlepsze złoto są najwyższej próby. Tak samo jak one, specjalne produkty wymagają specjalnej wyceny, więc określiliśmy ją inspirując się podobną metodą – specjalna cena jaką chcielibyśmy osiągnąć dla pary złotych głośników to 9999 zł.

Specjalny certyfikat od twórców polskich kolumn głośnikowych Wilson

Wraz z ofiarowanymi kolumnami przekażemy nowemu właścicielowi, który wylicytuje najwyższa kwotę za nie, specjalny certyfikat podpisany przez polskich twórców marki, na specjalną pamiątkę wydarzenia.

Licytuj tutaj.

Denon DP400 z płytą gramofonową Acoustic Room 47

Mamy do zaoferowania świetny gramofon dla miłośników winyli. Piękny, w kolorze błyszczącej bieli – czystej jak nasze serca i intencje!

Zalicytujcie i wybierzcie nasz specjalny zestaw gramofonu wraz z limitowaną edycją płyty Acoustic Room 47 z kompilacją świetnych utworów w wykonaniu niesamowitych artystów.

Denon DP-400 – gramofon Hi-Fi z automatycznym czujnikiem prędkości

Odkryj na nowo przyjemność płynącą z odtwarzania płyt winylowych dzięki gramofonowi Hi-Fi Denon DP-400 z automatycznym czujnikiem prędkości, który zapewnia precyzyjne odtwarzanie dźwięku. Mocna konstrukcja i elegancki design płynnie komponuje się z innymi komponentami serii Denon Design. Wygięte ramię S-Shape unosi się automatycznie i zatrzymuje talerz po zakończeniu odtwarzania. Wyważony, napędzany pasem talerz obsługuje prędkości 33 1/3 rpm, 45 rpm oraz 78 rpm zapewniając precyzję, która jest wierna oryginalnemu nagraniu. Zintegrowany korektor Phono tworzy otwartą, otaczającą słuchacza scenę dźwiękową zapewniając szczegółową, dokładną reprodukcję dźwięku. Zestaw zawiera wkładkę gramofonową MM. Ekskluzywna, odpinana osłona przeciwpyłowa pełni również funkcję ekspozytora okładek albumów.

Kolekcjonerska płyta winylowa “Acoustic Room 47 Limited Black Edition”

Specjalne wydanie płyty przygotowanej w ilości 1000 sztuk w 2015 roku – teraz bardzo trudnej do zdobycia!

Lista artystów i tytuły utworów:

Strona A

 1. Qula Project – Curtain Of The Rainbow
 2. Marek Napiórkowski – Cis Mol
 3. Grzegorz Piotrowski – O Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc
 4. Karolina i Robert Amirian – A Poem
 5. Robert Kubiszyn – Proa
 6. Małgorzata Komorowska – Great Day

Strona B

 1. Anna Maria Jopek – Naanahanae
 2. Michael Patches Stewart & Raul Midon – Child in Me
 3. Anna Maria Jopek – Zapomnę
 4. Hanna Pawłowska – Melodia
 5. Anna Maria Jopek – ID

Licytuj tutaj.

Zestaw Wilson Raptor 7/1/X/Vocal 7 głośników Atmos

Mamy do zaoferowania nowoczesny zestaw głośników kina domowego Wilson Raptor 5.2.0. Atmos w kolorze błyszczącej bieli – czystej jak nasze serca i intencje!

Zestaw 5.0 kina domowego RAPTOR 7/1/X/VOCAL to gwarancja czystego dźwięku z wysokiej jakości produktów. Dźwięk wielokanałowy wydobywający się z rozmieszczonych w strategicznych miejscach pokoju kolumn głośnikowych przekłada się na odbierany dźwięk.

Kolumny głośnikowe z serii RAPTOR marki WILSON zostały w całości wykonane z najwyższej jakości materiałów. Do konstrukcji elastycznych przegród przetworników wykorzystano prasowy papier charakteryzujący się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu cała konstrukcja jest lekka i sztywna.

Elegancka biel kolumn głośnikowych daje pewność, że świetnie będą pasować zarówno do ekstrawaganckich, jak i stonowanych wnętrz.

Wilson – Muzyka z pazurem

Zestawy głośnikowe marki Wilson to rezultat ścisłej współpracy zespołu projektantów, inżynierów i elektroakustyków z firmą Horn – największym w Polsce dystrybutorem sprzętu audio. Kolumny marki Wilson są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na zestawy głośnikowe, które stworzono do współpracy z komponentami kina domowego. Kolumny głośnikowe Wilson doskonale sprawdzają się również w tradycyjnych systemach stereo. Doskonały stosunek jakości do ceny pozwala je bez obaw porównywać z podobnymi, znacznie droższymi produktami konkurencji.

Licytuj tutaj.

Denon Home 150/250/350 głośnik multiroom

TYLKO NA AUKCJI WOŚP

Lubisz najnowsze technologie i nowe produkty prosto z fabryki, których nie ma jeszcze nikt inny? Wesprzyj Orkiestrę licytując pierwsze w Polsce sztuki nowych, bezprzewodowych głośników Denon Home 150, 250 i 350, które wejdą do sprzedaży w pierwszych dniach lutego 2020 r.

Gwarantujemy, że zwycięzca licytacji otrzyma swój egzemplarz z pierwszej możliwej dostawy nie później niż do 10 lutego, wraz z podarunkiem-niespodzianką od marki Denon.

Seria Denon Home wypełni Twój dom doskonałym dźwiękiem – całkowicie bezprzewodowo. Kompaktowy Denon Home 150/250/350 odtwarza muzykę zachwycając czystym brzmieniem, którego można oczekiwać od marki Denon. Sparuj go z drugim Home w trybie stereo lub połącz z innymi urządzeniami kompatybilnymi z technologią HEOS i słuchaj muzyki w całym domu korzystając z funkcjonalności multi room.

Licytuj:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: