Złoty Tydzień: podwójna ładowarka bezprzewodowa Mophie Dual Wireless Charging Pad o 100 zł taniej!

Dawid Olczak   27 stycznia 2020

ThinkStore jest znany ze swoich spektakularnych promocji – najczęściej tniemy ceny ostro, a nie kilka złotych, często oferujemy produkty w najniższej cenie w Polsce, w Black Friday mocno przeceniamy naprawdę najlepsze sprzęty, nigdy nie ściemniamy – nie podnosimy cen na kilka dni przed promocją, żeby je potem “obniżyć”. Dzisiaj startujemy z kolejną świetną akcją – Złoty Tydzień, czyli tydzień, w którym będziecie mogli kupić rewelacyjne produkty i zaoszczędzić na tym zakupach wiele polskich nowych… złotych.

berrolia

Złoty Tydzień w ThinkStore

W ramach Złotego Tygodnia od dziś aż do niedzieli włącznie, codziennie będziemy oferować Wam świetne produkty w spektakularnie niskich cenach. Będziemy się starać, żeby były to najniższe ceny w Polsce. Tak jest właśnie dzisiaj – oferujemy najwyższej klasy podwójną ładowarkę bezprzewodową Mophie Dual Wireless Charging Pad tańszą aż o 100 zł – w cenie znacznie niższej, niż najniższa cena tej ładowarki w innych polskich sklepach internetowych.

Uwaga: każdy produkt będzie można kupić w “złotej promocji” wyłącznie przez 24 godziny. Kolejnego dnia wskakuje kolejny “złoty deal”, który również będzie aktywny 24h. I tak przez 7 dni.

Mophie Dual Wireless Charging Pad – w promocji taniej o 100 zł!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać marki Mophie – pod względem jakości to zdecydowanie klasa światowa. Mophie to głównie akcesoria do sprzętu Apple. Zresztą wysoko cenione przez samą firmę z Cupetino, która zapewnia sobie wyłączność na niektóre produkty tej marki, i która współpracowała z Mophie przy tworzeniu pierwszej oficjalnie polecanej przez Apple ładowarki bezprzewodowej do iPhone’a – słynnej Mophie Wireless Charging Base.

Mophie Dual Wireless Charging Pad to to podwójna ładowarka bezprzewodowa do iPhone’a, AirPodsów i innych urządzeń wspierających standard Qi. Ładuje dwa urządzenia jednocześnie, np. iPhone’a i AirPodsy (2. generacji lub AirPods Pro), a dodatkowy port USB-A umożliwia przewodowe ładowanie trzeciego urządzenia, np. Apple Watcha.

Mophie Dual Wireless Charging Pad jest zoptymalizowana do ładowania iPhone’ów i zapewnia ładowanie smartfonów z Cupertino z maksymalną szybkością dopuszczaną przez Apple, czyli 7,5 W.

Mophie Dual Wireless Charging Pad to dyskretny, minimalistyczny design i wykończenie wysokiej jakości materiałem Ultrasuede. Antypoślizgowe gumowe ranty zapewniają utrzymanie urządzenie na właściwym miejscu w każdej sytuacji.

Kup ładowarkę Mophie Dual Wireless Charging Pad o 100 zł taniej w ThinkStore w promocji Złoty Tydzień

 

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: