Złoty Tydzień: Ładowarka bezprzewodowa Mophie Charge Stream Desk Stand

Dawid Olczak   2 lutego 2020

Za nami już sześć dni promocji w ramach Złotego Tygodnia w ThinkStore. Czas na ostatnią, niedzielną przecenę, która znów daje nam gwarancję najniższej ceny w Polsce! Dziś oferujemy Wam ładowarkę bezprzewodową na biurko Mophie Charge Stream Desk Stand.

berrolia

Mophie Charge Stream Desk Stand

Mophie Charge Stream Desk Stand, w odróżnieniu od innych ładowarek bezprzewodowych, jest również podstawką na biurko, która pozwoli nam niezwykle wygodnie ładować wszystkie telefony wyposażone w funkcję ładowania QI.

Jednak, jak z pewnością się domyślacie, najwięcej korzyści z tego rodzaju ładowania będą mieć wszystkie osoby, które posiadają iPhone’a wyposażonego w funkcję Face ID. Bez odrywania telefonu od ładowarki będziemy mogli go bez przeszkód odblokować, wyciszyć połączenie, czy nawet prowadzić rozmowę przez Face Time. Jeżeli jednak przyjdzie nam ochota oglądnąć film czy wiadomości podczas pracy, bez najmniejszych przeszkód będziemy mogli obrócić telefon poziomo jednocześnie nie przerywając ładowania bezprzewodowego.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby z ładowarki Mophi Charge Stream Desk Stand korzystać w standardowy sposób (na płasko), żeby naładować słuchawki AirPods, czy jakikolwiek inny sprzęt niewielkich rozmiarów wspierający ładowanie indukcyjne – po prostu mamy totalną swobodę i zero ograniczeń!

Najważniejsze cechy: 

  • kompatybilna z urządzeniami obsługującymi standard Qi
  • uchwyt jest kompatybilny z telefonami o różnych wielkościach
  • telefon można ułożyć na uchwycie zarówno w pionie jak i w poziomie
  • kompatybilna z Apple Fast Charge
  • gumowe wykończenie ładowarki chroni telefon przed zadrapaniami i zapobiega ślizganiu się urządzenia
  • w zestawie: Ładowarka indukcyjna, magnetyczny uchwyt na ładowarkę, przewód, ładowarka sieciowa

Kup Mophie Charge Stream Desk Stand w atrakcyjnej promocji w ThinkStore.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Miłośnik dobrej muzyki i książek fantasy, wieczny optymista od dziewięciu lat nieprzerwanie podróżujący po kraju.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: