Paczkomaty i weekend darmowej dostawy w ThinkStore

Dawid Olczak   22 lutego 2020

Od ponad dwóch tygodni w ThinkStore testowaliśmy, sprawdzaliśmy i ocenialiśmy paczkomatowe usługi firmy InPost, które miały zapewnić naszym Klientom większą wygodę i swobodę w odbieraniu zamówień. Udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik i zagwarantować jakość, na jakiej nam zależało. Dlatego niezmiernie miło nam poinformować, że paczkomaty zostają w ThinkStore na stałe!

Jednak to nie koniec dobrych informacji. Przez cały weekend każde zamówienie paczkomatowe zostanie wysłane do Was zupełnie za darmo – bez kwoty minimalnej i bez żadnych kodów rabatowych! Wystarczy tylko podczas składania zamówienia w koszyku wybrać formę dostawy „paczkomat” i za dostawę nie zapłacie ani złotówki (darmowa dostawa nie dotyczy wysyłki pobraniowej).

berrolia

Co warto kupić w ThinkStore?

Jak zapewne wiecie, w ThinkStore można znaleźć wiele ciekawych akcesoriów do Waszych iPhonów, Apple Watchy, MacBooków, AirPodsów czy iPadów. Ilość dostępnych urządzeń niekiedy może przytłoczyć i przez to umyka nam wiele naprawdę ciekawych i wyróżniających się “rodzynków”, z którymi warto się zapoznać. Dlatego przygotowałem dla Was listę podzielną na konkretne kategorie – kliknijcie w obrazek, by zobaczyć dziesięć wybranych przeze mnie wyróżniających urządzeń.

Więcej ciekawych akcesoriów

Odwiedźcie stronę główną ThinkStore, żeby sprawdzić nasze bestsellery. Zajrzyjcie też do NOWOŚCI i PROMOCJI.

Udanych zakupów!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: